Pasowanie na Przedszkolaka

aktualizacja: 2016-11-16 18:16:16     nr wiadomości: 30047     przeczytano: 3757     Ilość komentarzy komentarze: 3

Pasowanie na Przedszkolaka w ZSM2

W ubiegłym tygodniu dzieci uczęszczające do Przedszkola w Zespole Szkół Miejskich nr 2 brały udział w bardzo ważnej uroczystości- Pasowaniu na Przedszkolaka.  Delfinki, Kangurki, Tygryski rozpoczęły uroczystość od zaśpiewania piosenki i serdecznego przywitania zaproszonych Pań Dyrektor. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne oraz taneczne.

W grupie Delfinków pojawiły się także zabawy w języku angielskim. Tuż po prezentacji artystycznej przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, w której przyrzekały grzecznie się bawić i szanować zabawki, nie grymasić i nie szlochać oraz zawsze swoje panie mocno kochać. Po wspaniałym występnie za sprawą Pań Dyrektor- Barbary Ciszewskiej i Grażyny Cudnej i ich „czarodziejskich ołówków” dzieciaki otrzymały pasowanie i stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności. Otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i nauczycielek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Przedszkolakom oraz życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla Was radosny, a zdobywanie wiedzy odbywało się z wielką przyjemnością.- informują Wychowawczynie

Pięknie ;)
Napisał: Była uczennica szkoły :) dodano: 2016-11-16 18:27:54

miło patrzeć na przejęte maluchy, brawo! Bardzo ładnie się prezentujecie!
Napisał: ala dodano: 2016-11-17 17:25:18

Panie są wspaniałe, córeczka z chęcią chodzi do przedszkola.Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą pracę.Dzieci wyglądały przepięknie w swoich czapeczkach z imionami.
Napisał: M.C. dodano: 2016-11-18 13:27:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.