Opłatek w „Mentorze”

aktualizacja: 2015-12-21 16:28:47     nr wiadomości: 27074     przeczytano: 3090     Ilość komentarzy komentarze: 1

    W nastroju oczekiwania na najpiękniejsze ze Świąt Roku Polskiego - na Boże Narodzenie - we wszystkich typach szkół „Mentor” w Grajewie odbyły się spotkania opłatkowe. Słuchacze Studiów Podyplomowych Logopedii i Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych przeżywali wspólnie wzruszające chwile na ostatnich zajęciach w tym roku kalendarzowym, czyli 13 grudnia.

Przed zajęciem miejsc przy pięknie udekorowanym stole (dziękujemy Marzenie i Grażynie)z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi uzdolnieni słuchacze Studiów odśpiewali spontanicznie kilka najbardziej ulubionych kolęd przy akompaniamencie uzdolnionej pianistki. Wcześniej wszyscy zebrani składali sobie z serca płynące życzenia świąteczne. A Ci, którzy wierzą w niezwykłość tych Świąt, ich magiczny charakter, otrzymali upominki od Mikołaja i życzenia świąteczne od Szefa sieci tych szkół, Pana Leszka Twarowskiego. Do tego świeży śnieg za oknem, który spadł niemal  na zawołanie, dopełnił niezwykłości tego wydarzenia.

    Wyjątkowo sympatyczni uczestnicy kursu języka hiszpańskiego z inicjatywy prowadzącej zajęcia, Pani Marleny Tarasewicz, taką uroczystość przeżywali w czwartek.

 

Już, niestety, za oknem nie padał śnieg, a nastrój przedświątecznej radości przytłumiła wiadomość, że odszedł Starosta Powiatu, Sp. Jarosław Augustowski.

 

Czy w mentorze macie kursy języka niemieckiego ? B/
Napisał: Km dodano: 2015-12-21 17:41:33

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.