Ogłoszenie Burmistrza Grajewa

aktualizacja: 2021-01-23 10:44:56     nr wiadomości: 44647     przeczytano: 5385     Ilość komentarzy komentarze: 5

Burmistrz Miasta Grajewo informuje, że od 2021 r. wpłat podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego oraz od środków transportowych należy dokonywać na indywidualne numery rachunków bankowych. 

Podatek od nieruchomości, rolny, leśny, łączne zobowiązanie pieniężne - osoby fizyczne. Każdemu podatnikowi został przypisany indywidualny numer rachunku bankowego. Nowe numery rachunków znajdą Państwo w tegorocznych decyzjach podatkowych. Wszystkie wpłaty dokonane na dotychczasowy numer konta bankowego, przed doręczeniem nowych decyzji, zostaną zaksięgowane na właściwych kontach.

Podatek od nieruchomości, rolny i leśny - osoby prawne. Każdemu podatnikowi został przypisany indywidualny numer rachunku bankowego. Kwoty należnego podatku należy wpłacać na indywidualne konta bankowe. Podatnicy składający deklaracje podatkowe, zostaną pisemnie zawiadomieni o indywidualnym rachunku bankowym. Wszystkie wpłaty dokonane na dotychczasowy numer konta bankowego, przed otrzymaniem zawiadomienia, zostaną zaksięgowane na właściwych kontach.

Podatek od środków transportowych - osoby fizyczne i prawne. Każdemu podatnikowi został przypisany indywidualny numer rachunku bankowego. Kwoty należnego podatku należy wpłacać na indywidualne konta bankowe. Podatnicy składający deklaracje podatkowe, zostaną pisemnie zawiadomieni o indywidualnym rachunku bankowym. Wszystkie wpłaty dokonane na dotychczasowy numer konta bankowego, przed otrzymaniem zawiadomienia, zostaną zaksięgowane na właściwych kontach.

Jednocześnie informuję, iż wpłaty ww. podatków przyjmowane są również w kasie Urzędu Miasta Grajewo, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 14.00. W kasie istnieje możliwość dokonywania płatności za pomocą kart płatniczych.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, zaleca się korzystanie z elektronicznych metod płatności. 
 

     Dariusz Latarowski
     Burmistrz Miasta Grajewo

 

Jeszcze zeby coś zrobic z tymi kolejkami przed kasa
Napisał: Jan dodano: 2021-01-23 13:56:38

nowoczesne rozwiazanie, super, pewnie pan Grzegorz mial w tym swoj udzial, on zawsze szukal takich rozwiazan
Napisał: starsza kolezanka dodano: 2021-01-23 14:16:21

Płatności masowe Grzegorz wymyślił
Napisał: Teo dodano: 2021-01-23 21:24:40

Widze ze portal e-grajewo jest przychylny UM i Panu Burmistrzowi i nie publikuje wszystkich komentarzy...
Napisał: robertk dodano: 2021-01-26 13:07:33

A może jakieś zniżki dla przedsiębiorców ?
Napisał: Mao dodano: 2021-01-26 19:01:00

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.