czwartek, 28 marca 2024

Oferty i promocje

  • 4 komentarzy
  • 10724 wyświetleń

Oferta pracy w MDK

OFERTA ZATRUDNIENIA

Miejski Dom Kultury w Grajewie ogłasza nabór na stanowisko:
INSTRUKTOR TAŃCA.

RODZAJ ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę na czas określony w wymiarze 40 godz. tygodniowo (etat)
od dn. 01 września 2011r.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

Kwalifikacje zawodowe: wykształcenie lub / i doświadczenie taneczne.
Przygotowanie pedagogiczne.

WYMAGANIA DODATKOWE:

Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Umiejętność pracy w zespole. Wysokie umiejętności komunikacyjne. Obowiązkowość, rzetelność.

ZAKRES ZADAŃ DO WYKONANIA NA STANOWISKU:

Prowadzenie zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Upowszechnianie i rozwijanie amatorskiej działalności tanecznej. Przygotowanie dzieci i młodzieży do udziału w przeglądach i konkursach tanecznych.  Udział w organizacji i obsłudze imprez odbywających się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie.

KONTAKT DO PRACODAWCY:

Zainteresowanych prosimy o składanie CV w Miejskim Domu Kultury w Grajewie,
ul. Wojska Polskiego 20, 19 – 200 Grajewo
lub przesłanie drogą internetową: mdk.grajewo@interia.pl z dopiskiem: INSTRUKTOR TAŃCA.

Bliższe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 86 272 29 91.

Oferty należy składać w terminie: do dnia 30 sierpnia 2011r.

Komentarze (4)

Czy to znaczy że Diana Kotyńska już nie będzie prowadzić tych zajęć ?

Diana zrezygnowała z prowadzenia zajęć w MDK

a o jaki rodzaj tanca chodzi ? Czyżby grajewianie lub tamburynki ?

taniec współczesny głównie hip-hop ;]
Zespół Tequila i Reflex

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.