Nielegalne papierosy

aktualizacja: 2021-01-13 18:34:16     nr wiadomości: 44547     przeczytano: 2105     Ilość komentarzy komentarze: 3
  • 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy przechwycili funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).
  • Nielegalny towar o wartości blisko 30 tys. zł znajdował się w samochodzie zaparkowanym na jednym z parkingów w centrum Białegostoku.
  • 37-letniemu właścicielowi papierosów grozi wysoka grzywna.

Funkcjonariusze podlaskiej KAS skontrolowali skodę octavię zaparkowaną na jednym z parkingów w centrum Białegostoku. Z ustaleń mundurowych  wynikało, że w aucie za kierownicą którego siedział 37-letni białostoczanin, mogą być ukryte nielegalne papierosy. Podczas przeszukania samochodu podejrzenia kontrolujących potwierdziły się. W bagażniku oraz na tylnej kanapie skody znajdowały się kartony w papierosami bez polskich znaków skarbowych akcyzy – w sumie 2 tys. paczek.

Wobec białostoczanina funkcjonariusze KAS wszczęli postępowanie karne skarbowe, do którego zabezpieczone zostały papierosy warte blisko 30 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do nielegalnego towaru. Grozi mu wysoka grzywa oraz przepadek papierosów.  -
Białostocka KAS

Myślę że donosiciel czuje się świetnie albo konkurencja
Napisał: Edzio dodano: 2021-01-13 18:51:12

Place podatki i zawsze będę się czuła świetnie jak te kontrabanda beda ponosimy straty.Uczciwi ludzie to pracują.
Napisał: Podatniczka dodano: 2021-01-13 21:11:55

A na co płacisz podatki? Na wybory? Na respiratory? Na ochrone Kaczyńskiego? Człowiek chciał dorobić to już przestępca wielki może najlepiej dożywocie dac mu co?
Napisał: Joo dodano: 2021-01-14 15:54:25

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.