Nauczyciel to zawód wyjątkowy

aktualizacja: 2017-11-17 21:59:52     nr wiadomości: 33535     przeczytano: 3818     Ilość komentarzy komentarze: 1

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej - umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.

Kurier Poranny i Gazeta Współczesna zorganizowały plebiscyt Nauczyciel na Medal, którego ideą jest docenienie nauczycieli przez ich uczniów, rodziców i absolwentów. Honorowy patronat nad akcją objął Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. 

Pierwszy etap polegał na zgłaszaniu kandydatów uczących w szkołach wszystkich szczebli we wszystkich powiatach województwa podlaskiego, na których można było głosować  do 8 listopada. Nauczyciele, którzy zebrali największą liczbę głosów w powiecie, przeszli do finału wojewódzkiego.

W Powiecie Grajewskim wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych najwięcej głosów zebrała pani Olena Levchynska nauczycielka języka angielskiego, pracująca  w Zespole Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa w Wojewodzinie od czternastu lat.

Gratulując tego sukcesu Pani Levchynskiej, apeluję do wszystkich, którzy są, byli jej uczniami, do rodziców uczniów – do wszystkich, którzy są jej wdzięczni za swoje szkolne sukcesy, aby wzięli udział w głosowaniu: aktualne wyniki . Etap finałowy trwa do piątku, 24 listopada. -  zachęca Zdzisława Choynowska  dyrektor ZS w Wojewodzinie           

  Nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej

 

 
  - pani Olena Levchynska

Pani Lena jest znakomitym i wyjątkowym nauczycielem! To Ona otworzyła mnie na rozmowę i to dzięki Niej matura z języka angielskiego stała się chwilą przyjemności! Każde spotkanie z Panią Leną szalenie wzbogacało moją wiedzę! A przy tym pełna radości i poczucia humoru! Po prostu Nauczyciel na Medal! :)
Napisał: Natalka dodano: 2017-11-18 21:02:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.