Najlepsi policjanci w Polsce

aktualizacja: 2019-10-20 22:34:20     nr wiadomości: 40510     przeczytano: 5971     Ilość komentarzy komentarze: 3

 

Najlepsi policjanci w prewencji w Polsce pochodzą z Białegostoku - to oni triumfowali w Finale XXVI. edycji Finału Turnieju Par Patrolowych "Patrol roku" rozgrywanego w słupskiej Szkole Policji. Główną nagrodą którą zdobyli reprezentanci podlaskiego garnizonu Policji jest Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej. Pan Prezydent Andrzej Duda objął patronatem honorowym rywalizacje najlepszych polskich policjantów prewencji.

XXVI finał kontynuuje rozpoczęty kilka lat temu nowy etap w rywalizacji służb prewencyjnych — skupia się na konkurencjach, które jeszcze efektywniej eksponują najbardziej pożądane cechy policjanta prewencji.
Każda edycja finałowa pozwala ujawnić te płaszczyzny policyjnej praktyki, które wymagają ciągłego doskonalenia, przez co realizowany przez jednostki szkoleniowe proces dydaktyczny staje się bardziej praktyczny.
Coraz to nowym wyzwaniom codziennej służby odpowiadają też konkurencje turniejowe, których kolejność rozgrywania oraz charakter zmienia w zależności od interwencji, które przez cały rok podejmują policjanci. To właśnie na podstawie doświadczeń z codziennej służby przygotowywane są finałowe konkurencje.

Podczas tegorocznego finału najwyższe miejsca wywalczyli policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzka Policji w Białymstoku. Pierwsze miejsce po zaciętej rywalizacji zajęli policjanci z patrolu reprezentującego garnizon podlaski, sierżant sztabowy Jarosław Grunt i sierżant Joachim Jakimiuk. Drugie miejsce wywalczyli również policjanci z Białegostoku, sierżant Krystian Michalczuk i sierżant Maciej Lejdward.

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. miejsce -

 sierż.szt. Jarosław Grunt, sierż. Joachim Jakimiuk

  KWP w Białymstoku
2. miejsce -

 sierż. Krystian Michalczuk, sierż. Maciej Lejdward

  KWP w Białymstoku
3. miejsce -

 st.sierż. Piotr Solarz, sierż. Artur Kotlarz

  KWP w Krakowie

Tak trzymać Panowie.
Napisał: Meliorant dodano: 2019-10-21 11:39:22

Hahaha....takie zuchy.... a zamieszki w Białymstoku ciężko było ogarnąć i poszło w świat. To jak to jest?
Napisał: ana dodano: 2019-10-21 18:45:31

O jakich zamieszkach piszesz ana. Slabe te zamieszki skoro nic o nich nie wiadomo.
Napisał: zxc dodano: 2019-10-22 12:39:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.