Moto Show Suwałki

aktualizacja: 2019-09-11 20:12:53     nr wiadomości: 40170     przeczytano: 2634     Ilość komentarzy komentarze: 0

Choć lato dobiegło już końca, mieszkańców północno- wschodniej Polski nie opuści tak szybko wakacyjna atmosfera. A to za sprawą gorącego wydarzenia -7 Moto Show Suwałki Reaktywacja, który odbędzie się już za 10 dni – 21 i 22.09 na nowym lotnisku w Suwałkach. 

Organizatorzy wydarzenia, objętego patronatem Prezydenta Miasta Suwałki, zapewnią moc atrakcji zarówno rodzinom z dziećmi, jak i poszukiwaczom mocniejszych emocji, czy fanom motoryzacji na najwyższym poziomie. W godzinach od 10.00 do 18.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas skoków na bungee lub lotów helikopterem, a także po zajęciu miejsca pasażera ,poczuć się jak profesjonalny drifter.  Fani prędkości będą świadkami ogólnopolskich finałów na ¼ mili, zaś miłośnicy tuningu z bliska przyjrzą się niezwykłym projektom motoryzacyjnym. 

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja- to aż 6 Stref motoryzacyjnych,  strefa Food Trucków czy Strefa Zabaw dla dzieci, gdzie gospodarzami będą superbohaterowie. Każda ze Stref zapewni mnóstwo atrakcji, konkursów i emocji- od zawodów koparko ładowarek, poprzez pokazy Car Audio, na jedzeniu burgera na czas kończąc. A to wszystko w towarzystwie wyjątkowych aut tubingowych, aut zabytkowych, motocykli czy ciężarówek, a także pysznego jedzenia i doskonałej muzyki. Moto Show Suwałki, to również możliwość spotkania z wieloma wystawcami, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem , a także umożliwią zakup gadżetów motoryzacyjnych i wielu ciekawych artykułów. 

Tylko do 18.09 dostępne są bilety w przedsprzedaży. Ich zakupu można dokonać przez Internet : http://bit.ly/2P7KEIR Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 25zł za dzień i 40 zł za dwa dni. Dla Rodzin z dziećmi mamy specjalną ofertę- bilet rodzinny, dostępny jedynie przez Internet do dnia 18.09. Do wyczerpania zapasów bilety można zakupić także w punktach stacjonarnych w Suwałkach: Pub Black Komin, Alkohole Świata Imperium i Centrum Informacji Turystycznej; w Ełku: Alkohole Świata Imperium, czy w Białymstoku: Samsonite w Galerii handlowej Alfa. 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony www.motoshowsuwalki.pl gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące atrakcji, biletów, a także formularz zgłoszeniowy dla uczestników.  

Do zobaczenia już za 10 dni ! #motoadrenalina

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.