"Moda" na caravaning

aktualizacja: 2020-08-11 20:55:45     nr wiadomości: 43091     przeczytano: 4413     Ilość komentarzy komentarze: 0

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali przyczepę kempingową, której wartość oszacowano na 120 tys. zł.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak w ramach współpracy z suwalską ITD skontrolowali w Budzisku  samochód ciężarowy, którym kierował obywatel Litwy. W naczepie pojazdu znajdowały się dwie przyczepy kempingowe. Sprawdzono legalność pochodzenia obu przyczep. Okazało się, że w jednej z nich numer identyfikacyjny na ramie został zeszlifowany, a wklejka z numerem VIN została usunięta. W związku  z uzasadnionym podejrzeniem, że przyczepa wyprodukowana w 2018 roku pochodzi z przestępstwa kierowca z pojazdem został zatrzymany. Jako dowód w sprawie zatrzymano również samochód ciężarowy, naczepę i przyczepę kempingową o wartości w sumie 183 tys. zł

Po sporządzeniu wymaganej dokumentacji 47-letni obywatel Litwy wraz z pojazdami zgodnie z właściwością został przekazany funkcjonariuszom Policji w Suwałkach.
 

  - https://www.podlaski.strazgraniczna.pl/p   - https://www.podlaski.strazgraniczna.pl/p
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.