Mlekpol sponsorem MKS Ślepsk

aktualizacja: 2019-11-08 17:49:55     nr wiadomości: 40669     przeczytano: 5959     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mlekpol kontynuuje współpracę z MKS Ślepsk Malow Suwałki.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol przedłużyła współpracę sponsoringową z beniaminkiem PlusLigii MKS Ślepsk Malow Suwałki. Kontynuację wspólnych działań ogłoszono na konferencji prasowej w Suwałkach.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol współpracuje z klubem od września 2014. Mlekpol wspierał MKS Malow Ślepsk Suwałki w czasach, gdy klub walczył w rozgrywkach niższego szczebla. Od nowego sezonu siatkarze z Suwałk rywalizują w najwyższej klasie rozgrywek PlusLidze. - Ogromnie cieszymy się z przedłużenia współpracy ze Spółdzielnią Mleczarską "Mlekpol". Pragnę przypomnieć, że pracujemy wspólnie już od września 2014 roku. Nasz zespół, mówiąc z czystym sumieniem, był w tamtym czasie ligowym średniakiem. Doceniamy zaufanie i dostrzeżenie potencjału w naszym klubie, co pozwoliło nam w ostatnich latach rozwijać się na wielu płaszczyznach. Liczymy na to, że powrót Spółdzielni Mleczarskiej "Mlekpol" do PlusLigi będzie dobrym talizmanem na przyszłość. Mam nadzieję, że ona równie owocna, co ostatnie 5 lat. Życzymy tym samym Spółdzielni Mleczarskiej "Mlekpol" dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i niekończącego się pasma sukcesów. Cieszymy się, że gramy w jednej drużynie, bo zgodnie z naszym hasłem #RazemMożemyWięcej! – mówi Wojciech Winnik, prezes klubu.

- Cieszę się, że razem z klubem udało nam się awansować do PlusLigi, która nazywana jest siatkarską ligą mistrzów. Jestem przekonany, że już w najbliższym czasie razem z MKS Ślepsk Malow Suwałki będziemy bić się o najważniejsze trofea sportowe. Współpraca z lokalnym klubem jest dla nas tym bardziej znacząca, ponieważ w Suwałkach posiadamy jeden z naszych zakładów produkcyjnych. Mam nadzieję, że już niebawem nowa hala sportowa Arena Suwałki zapełni się miłośnikami siatkówki, którzy będą wspierać siatkarzy w kolejnych meczach – komentuje Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol w Grajewie.

Nowa umowa została podpisana do końca lipca 2020 roku.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.