Materac 80x200 czy 90x200? Dobieramy materac dla singla z oferty Hilding Anders

aktualizacja: 2020-06-23 16:14:45     nr wiadomości: 42715     przeczytano: 223     Ilość komentarzy komentarze: 0

Materac to podstawa skutecznego wypoczynku. Jego niewłaściwy dobór może mieć bardzo negatywne konsekwencje. Przekonaj się, jak wybrać odpowiedni materac dla singla.Rozmiar – 80x200 czy 90x200? A może większy?

Standardowe rozmiary materacy jednoosobowych to 80x200 i 90x200. Są one przeznaczone do niewielkich ram łóżka – to zakup dla osób, które dysponują raczej ograniczoną ilością miejsca. Takie rozwiązanie dosyć często wykorzystywane jest w kawalerkach, gdzie każdy metr ma znaczenie, lub w niewielkich sypialniach, w których nie ma możliwości umieszczenia większego łóżka. Nie oznacza to jednak, że to rozwiązanie jest złe – materace 80x200 też są w stanie zapewnić nam skuteczny odpoczynek. Rozmiar nie jest tu kwestią decydującą. Starajmy się więc wybrać taki materac, który nie sprawi, że ergonomia naszego mieszkania zostanie wywrócona do góry nogami. Materace 90x200 mają też tę zaletę, że nie będzie większego problemu ze znalezieniem optymalnej ramy do nich – rynek jest zasobny w takie produkty. Bardziej wymagający single mogą sięgnąć po inne materace, na przykład 100x200 czy 120x200, które co prawda zajmują więcej miejsca, ale często pozwalają na lepszy relaks. Reguły jednak nie ma – są osoby, którym doskonale się śpi na materacu 80x200, są też takie, które bez tych dodatkowych 40 cm przestrzeni nie są w stanie nawet pomyśleć o wypoczynku. Ważne jest to, żeby kierować się przy wyborze własną intuicją – zazwyczaj to my wiemy, co jest dla nas najlepsze. Z drugiej strony, kiedy rozważamy zakup dużego materaca dla singla, możemy brać pod uwagę materace 140x200 – taki rozmiar zapewni komfortowy wypoczynek dwóm osobom. Kluczowym czynnikiem jest wybór produktu od sprawdzonego producenta. Materac jest bardzo newralgicznym punktem w sypialni – to on ma największy wpływ na skuteczność naszego wypoczynku. Nie pozostawiajmy więc tego w rękach przypadku.

Materace z oferty Hilding Anders – dlaczego warto postawić na szwedzką jakość?

W ofercie marki Hilding znajdziemy wiele różnych propozycji dla singli. Mowa tu zarówno o wysokiej jakości materacach premium, jak i tych o zastosowaniu medycznym. Należą do nich na przykład świetnie oceniany przez klientów Hilding Fandango (materac kieszeniowy, sprężynowy), rewelacyjny Hilding Flamenco (materac sprężynowy, multipocket) czy najwyższej jakości Hilding Makarena (materac sprężynowy, multipocket). Hilding zajmuje się produkcją materacy od roku 1939. Przez ponad 80 lat działalności marka miała ogromny wpływ na kształtowanie się rynku. Dziś Hilding obecne jest w ponad 60 krajach, dysponuje 25 fabrykami i 26 podmarkami, które produkują szeroką gamę materacy o różnych zastosowaniach. Hilding Anders jest synonimem jakości i wytycza trendy dla konkurencji na całym świecie. Decydując się na zakup produktów Hilding, nie jesteśmy ograniczeni jedynie do wysokiej jakości materacy do codziennego odpoczynku. Możemy wybierać z szerokiej oferty, która bogata jest w propozycje specjalistyczne – materace ortopedyczne, materace przeciwodleżynowe, materace premium i wiele innych. Jest to ogromna zaleta. Misją firmy jest dostarczyć światu dobry sen. Dlatego produkty tej marki dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych, w tym 80x200 i 90x200. Pozwala to na dokonanie idealnego wyboru zarówno singlom, jak i parom. Szeroka oferta sprzyja znalezieniu idealnego materaca dla nas samych – takiego, który będzie trwały, higieniczny, odporny na wilgoć i niepożądane mikroorganizmy, a przede wszystkim wygodny.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.