• 9271 wyświetleń

MOTOR Lubawa - WARMIA 1:0

Nie powiodła się naszym piłkarzom wyprawa do Lubawy. WARMIA nieznacznie uległa gospodarzom 0:1 po bramce Piotra Piceluka w 25 minucie. Gospodarze zagrali z ogromną determinacją, chcąc powetować sobie niekorzystny wynik w meczu pierwszej kolejki rozgrywek, który przegrali z ŁKS Łomża. Udało się im to dzięki kilku błędom naszych piłkarzy a także nieskuteczności grajewskich zawodników.Dużym osłabieniem naszego składu okazał się brak będącego ostatnio w dobrej dyspozycji Daniela Tuzinowskiego, kontuzjowanego w meczu z ZATOKĄ. Pomimo słabszej gry niż tydzień wcześniej w Braniewie nasz zespół mógł osiągnąć co najmniej remis, gdyby w 74 minucie meczu doskonałą, bramkową sytuację wykorzystał Paweł Górski.

W sobotę 27 sierpnia o godz. 16:00 WARMIA na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie podejmie DĄB Dąbrowa Białostocka.
Serdecznie zapraszamy na ten mecz.

MOTOR Lubawa - WARMIA Grajewo 1:0 (1:0)

1:0 Piotr Piceluk 25'

MOTOR: 23. Leśniewski - 3. Święcki, 4. Waląg, 2. Wrześniak,7. Zakierski - 13. Dymowski (80' 8. Dobroński), 9. Lipowski, 17. Kłosowski (68' 5. Kocięda), 16. Wróbel - 10. J. Chodowiec, 11. Piceluk (89' 21. B. Lewandowski)

Rezerwa: 77. K. Chodowiec - 20. Goniszewski, 6. Dąbrowski, 14. Junkier, 21. B. Lewandowski, 5. Kocięda, 8. Dobroński

WARMIA: 1. Czapliński - 17. Arciszewski, 3. Domurat, 10. Kowalko, 5. Randzio - 9. Strzeliński, 14. Mirva, 6. Matysiewicz, 11. P. Górski (77. 18. Mikucki) - 8. Krukowski (65' 19. Wierzbicki), 7. Wójcik (46' 20. Kesler)

Rezerwa: 12. Gieniusz - 20. Kesler, 18. Mikucki, 4. Makowski, 16. M. Tuzinowski, 19. Wierzbicki, 13. Baczewski

Sędzia: Krzysztof Szczypiński (Olsztyn)

Żółte kartki: K. Randzio

Widzów: 100

Zapis relacji LIVE

1' Rozpoczyna MOTOR

1' Pierwsza akcja WARMII, rzut wolny z prawej strony boiska wykonał Mirva, dośrodkowanie po którym obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką MOTORU, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo

5' Niecelny strzał Górskiego z 25 metrów

11' Rzut rożny dla WARMII wykonuje Strzeliński, Arciszewski strzela niecelnie ponad poprzeczką bramki gospodarzy

13' Groźna sytuacja dla MOTORU, Piceluk otrzymuje prostopadłe podanie ze środka boiska i znajduje się praktycznie w sytuacji sam na sam z Czaplińskim, strzela jednak bardzo niecelnie

19' Rzut rożny dla MOTORU, piłkę przejmuje Łukasz Wójcik po czym WARMIA wyprowadza kontrę zakończoną faulem na Krukowskim

22' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem Konrad Kowalko wybija piłkę z pola karnego

25' Dośrodkowanie Wróbla z prawej strony, do piłki nie wychodzi Czapliński i Piceluk strzałem głową zdobywa prowadzenie dla MOTORU. WARMIA przegrywa 0:1. :-(

31' Sporo chaosu w grze naszych piłkarzy, mnożą się niecelne podania

38' Zamieszanie na naszym polu bramkowym, błąd Konrada Kowalko, lecz na szczęście Domurat wybija na rzut rożny

43' Fatalny błąd Konrada Kowalko, po którym nasz obrońca traci piłkę na rzecz Piceluka, który strzela wysoko ponad bramką Czaplińskiego

44' Strzał Marcina Arciszewskiego broni pewnie bramkarz MOTORU

45' Sędzia kończy pierwszą połowę. MOTOR prowadzi 1:0.

46' Rozpoczyna WARMIA

51' Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

52' Bardzo groźna sytuacja pod bramką WARMII, ale Czapliński świetnie broni strzał Piceluka

62' Strzał Wróbla broni Czapliński

65' Za Krukowskiego na boisko wchodzi Wierzbicki

68' Zmiana w MOTORZE za Kłosowskiego wchodzi Kocięda

74' Świetna akcja Wierzbickiego lewą stroną boiska i podanie do Górskiego, który w znakomitej sytuacji strzela ponad poprzeczką

75' Żółta kartka dla Kamila Randzio

77' Zmiana w WARMII za Górskiego wchodzi Mikucki

87' W doskonałej sytuacji do zdobycia bramki Konrad Kowalko strzela minimalnie obok słupka

88' Po fatalnym błędzie Matysiewicza Dobroński strzela w słupek naszej bramki

90' Sędzia Szczypiński dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Koniec meczu. Przegrywamy 0:1.