MLEKPOL - spotkanie wigilijne

aktualizacja: 2013-12-23 22:27:36     nr wiadomości: 21455     przeczytano: 8811     Ilość komentarzy komentarze: 1
Spotkanie wigilijne w SM MLEKPOL

19 grudnia 2013 w Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL odbyło się opłatkowe spotkanie wigilijne, podczas którego Edmund Borawski, Prezes SM MLEKPOL oraz Jan Zawadzki, Przewodniczący Rady Nadzorczej, złożyli wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. Spotkanie wigilijne to idealna okazja do podsumowania roku oraz umocnienia więzi z pracownikami.
Jak co roku, świąteczne spotkanie przebiegało w ciepłej rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło wspólnej modlitwy, łamania się opłatkiem, składania życzeń oraz wspólnego śpiewania kolęd.
Przy wigilijnym stole zasiedli pracownicy SM MLEKPOL, Rada Nadzorcza, dostawcy, także ksiądz prałat Czesław Oleksy oraz przedstawiciele firm współpracujących z SM MLEKPOL.

To jest prawdziwa wigilia i przykład dla innych firm nie to co wigilia w zniczach ale liczą się chęci może za rok będzie lepiej POZDRAWIAM
Napisał: Madzia dodano: 2014-01-02 14:47:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.