Lekkoatletyka dla każdego!

aktualizacja: 2017-10-11 22:05:26     nr wiadomości: 33194     przeczytano: 2823     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniach 13 i 14 września w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!, na obiektach sportowych Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie blisko 600 dzieci wystąpiło w Finale Nestlé Cup – ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród gości nie zabrakło medalistów Mistrzostw Świata z Londynu: Pawła Fajdka, Piotra Liska, Kamili Lićwinko, Wojciecha Nowickiego, czy Malwiny Kopron oraz ambasadorów programu LDK: Anny Jagaciak-Michalskiej oraz Marii Andrejczyk.

Województwo podlaskie reprezentowała grupa 29 sportowców. Wśród nich znaleźli się zawodnicy z Grajewa tj. Aleksandra Ziemkiewicz oraz Stanisław Tomczak. Dla tych młodych uczniów SP 2 w Grajewie była to z pewnością wspaniała przygoda.

W dniu 20.09.2017r w hali MOSiR w Grajewie trenerzy projektu Lekkoatletyka dla każdego! wraz z uczniami  SP 2 w Grajewie zorganizowali event międzyszkolny dla uczniów grajewskich szkół. W zabawach sportowych wzięło udział ok. 280 młodych zawodników. Każdy uczestnik na koniec zabawy otrzymał pamiątkowy dyplom. Funkcję wolontariuszy podczas eventu pełnili uczniowie klasy 3b oraz klasa sportowa. Za pomoc serdecznie dziękuję.

Wszystkich chętnych zapraszam na zajęcia lekkoatletyczne, które odbywają się w sali SP 2 w Grajewie w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 16.00

                            Ze sportowym pozdrowieniem

                            Dąbkowski Przemysław

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.