Laur Klienta 2017 dla sieci Gama

aktualizacja: 2017-08-16 09:51:15     nr wiadomości: 32705     przeczytano: 3563     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

Sieć sklepów Gama Tradycyjnie Dobry Wybór została uznana za Odkrycie Roku w „Trzynastej edycji Ogólnopolskiego plebiscytu oceniającego popularność marek i jakość świadczonych usług” i otrzymała Tytuł Laur Klienta – Odkrycie 2017 w kategorii sklepy osiedlowe i Convenience (z dożywotnym prawem do posługiwania się tym znakiem)

Pytanie zadane respondentom brzmiało: Jakie sklepy osiedlowe i convenience uważa Pan/Pani za najlepsze i poleca innym?

Produkty Marki Własnej – pod marką Gama, Ωmega, Golberg, Gamuś zostały po raz drugi docenione przez klientów w tegorocznym plebiscycie i otrzymały w kategorii Jakość produktów marek własnych - brązowy Laur Klienta 2017

"Laur Klienta/Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż który od 13 lat, przynosi  odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi/marki obecnie są liderami popularności w swojej grupie. Laur Konsumenta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.