Konkurs plastyczny

aktualizacja: 2019-11-12 20:58:20     nr wiadomości: 40696     przeczytano: 3708     Ilość komentarzy komentarze: 1

Z okazji 327 rocznicy nadania praw miejskich dla Szczuczyna Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i Urząd Miejski w Szczuczynie zorganizowali konkurs plastyczny „Moje miasto Szczuczyn. Moja wizja pałacu Stanisława Antoniego Szczuki”.

Do dnia 05.11.2019r. mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn i nie tylko mogli składać autorskie prace mając do wyboru trzy kategorie wykonania (plakat, grafika komputerowa, bryła przestrzenna).
Na konkurs wpłynęły dwadzieścia cztery prace.

Decyzją Komisji Konkursowej (w składzie: Janusz Siemion – dyrektor BCK  w Szczuczynie, Andrzej Szabelski – starszy instruktor, Anna Akus Szklarzewska – starszy bibliotekarz, Anna Wojsław – starszy bibliotekarz) nagrodzono pracę:

- w kategorii młodzież:

Anny Zalewskiej – uczennicy klasy I Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z Zespołu Szkół w Niećkowie (Anna wykonała swoją pracę pod okiem pani Elżbiety Ptak – opiekuna w internacie ZS w Niećkowie)

- w kategorii dzieci:

Kingi Szmyglewskiej – uczennicy klasy V „a” Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie

Komisja Konkursowa przyznała też dwa wyróżnienia:

Zuzannie Gnys – uczennicy klasy VI „b” Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie

oraz Martynie Sawickiej – uczennicy klasy VII „b” Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie

Dnia 09.11.2019r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie podczas V Konkursu Pieśni Patriotycznej laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk Artura Kuczyńskiego – burmistrza Szczuczyna i Janusza Siemiona – dyrektora BCK w Szczuczynie. Burmistrz Szczuczyna był też fundatorem nagród konkursowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Andrzej Kosmowski

BCK  w Szczuczynie

 

Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego nie istnieje od 2012r. Poprawna nazwa to technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Napisał: AK dodano: 2019-11-13 19:00:26

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.