Konkurs konsumencki Mlekpolu

aktualizacja: 2017-08-24 09:42:43     nr wiadomości: 32764     przeczytano: 3534     Ilość komentarzy komentarze: 0

Konkurs konsumencki Mlekpolu dobiega końca. Jeszcze tylko przez miesiąc można bawić się z Milko i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Jesteśmy w trakcie 8 z 12 rund konkursowych. Do tej chwili otrzymaliśmy blisko 3 tysiące zgłoszeń. Większość z nich została zilustrowana przez uczestników zdjęciami aktywności, którym towarzyszy produkt Milko. Bardzo nas cieszy takie zaangażowanie konsumentów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy a kolejnych zachęcamy do wspólnej zabawy. – mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.
 
Najatrakcyjniejsze zgłoszenia zostały opublikowane na mapie aktywności Milko stworzonej na stronie konkursu www.milkonadroge.pl  Konkurs wystartował 3 lipca, potrwa do 24 września. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa rozda 84 nagrody o łącznej wartości ponad 150 tysięcy złotych. Do początków września Mlekpol wzmacnia konkurs kampanią radiowa i bilboardowa. Spoty promujące Weź Milko na drogę będzie można usłyszeć w rozgłośniach ogólnopolskich i lokalnych. Bilboardy zachęcające do udziału 
w zabawie pojawią się w największych miastach Polski.

Z dotychczasowej analizy zgłoszeń wynika, że konsumenci Milko aktywnie spędzają czas na terenie całego kraju. Najchętniej wybieranymi aktywności są jazda na rowerze, sporty wodne i długie piesze wędrówki. Polacy w większości wypoczywają w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Podczas wakacji częściej wybierają produkty smakowe: owocowe lub deserowe. -  informuje Ewa Gromadzka.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.