Konkurs dla szkół

aktualizacja: 2013-09-19 13:25:52     nr wiadomości: 20828     przeczytano: 6072     Ilość komentarzy komentarze: 0

Towarzystwo Ochrony Siedlisk "ProHabitat” zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie szkolnej ścieżki przyrodniczej w ramach projektu edukacyjnego pn.”Szkolna ścieżka przyrodnicza”.

Konkurs, który skierowany jest do szkół podstawowych i gimnazjów z obszaru województwa podlaskiego, będzie dotyczyć opracowania szkolnej ścieżki przyrodniczej jako skutecznego narzędzia edukacji, ochrony i zachowania lokalnych wartości przyrodniczych.

Szkoły biorące udział w konkursie opracują ścieżkę w i oparciu o zasoby przyrodnicze swojej okolicy. Ścieżka składać się będzie z 7 tablic w tym 1 tablicy informacyjnej (tytuł projektu, zespół opracowujący ścieżkę, przesłanie ścieżki itp.) oraz 6 tablic merytorycznych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 30.09.2013 r. wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Rozstrzygnięcie konkursu i wybór zwycięskiej szkolnej ścieżki przyrodniczej, która zostanie zrealizowana na terenie szkoły, nastąpi w październiku 2013 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
(wrotapodlasia.pl)


Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu oraz na stronie internetowej organizatora.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.
 
Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.