Koncert "Wesoła Nowina"

aktualizacja: 2014-01-18 11:21:06     nr wiadomości: 21578     przeczytano: 6310     Ilość komentarzy komentarze: 2

I Integracyjny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Wesoła Nowina"

Grajewo, 17.01.2014

 

Przegląd zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grajewie.

 

fot.e-Grajewo.pl

Bardzo żałujemy i wielka szkoda,że mnie z moją żoną nie było na tym radosnym Koncercie!Choroba nie pozwoliła. Bardzo lubimy kolędy oraz pastorałki,w szczególności w wykonaniu ludzi chorych i niepełnosprawnych!Takich właśnie jak z WTZ!Ukochani!Po takich jak Wy widać najbardziej szczerą,ludzką niekłamaną oraz nieobłudną radość i wdzięczność oraz miłość ku Bogu za Jego Syna oraz ku temu Synowi za Jego miłosierdzie oraz za zapowiedz ponownego przyjścia!Brawo Ukochani-Wam wykonawcom oraz tym wszystkim,którzy Was do tego przygotowali,wspierali i opiekują się Wami!Szczęść Boże wszystkim!!!
Napisał: Lech Redyk dodano: 2014-01-18 18:11:30

Bardzo wzruszajacy koncert ,pelen radosci z nutka melancholii - jak to zwykle bywa przy spiewaniu przepieknych, polskich kolend...Wielkie dzieki dla wspanialych wykonawcow,za Wasz trud w przygotowanie sie do wystepow. Brawa dla kadry WTZ w Grajewie i wszystkich tych ,ktorzy zorganizowali przeglad kolend, wlanczajac uczestnikow WTZ-ow z innych miast w atmoswere przyjazni i wspolnej zabawy.
Napisał: mieszkaniec dodano: 2014-01-18 22:37:15

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.