Kolneński Bieg Jesieni

KOLNEŃSKIE BIEGI JESIENI

W dniu 24.09.2016r w Koźle odbyła się kolejna edycja Kolneńskich Biegów Jesieni. Jak co roku w zawodach przełajowych wzięli udział uczniowie ZSM nr 2 w Grajwie w tym klasa sportowa. Starty należy zaliczyć do bardzo udanych.

W roczniku 2006 wszystkie trzy pierwsze miejsca zajęli nasi biegacze: Ola Ziemkiewicz, Wiktoria Ruszczyk i Natalia Krasińska.

W kategorii gimnazjów zwyciężyła Marta Borkowska i Fabricio Dominici. Natomiast w kategorii nauczycieli zwyciężyli Małgorzata i Przemysław Dąbkowscy.

Kolneńskie biegi stanowią doskonały sprawdzian przed zawodami objętymi Kalendarzem Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.