Kogo kręci kino historyczne?

aktualizacja: 2017-09-28 21:20:20     nr wiadomości: 33078     przeczytano: 2741     Ilość komentarzy komentarze: 2

Grajewskie Centrum Kultury informuje, że w dniu 4 października 2017r. o godz. 13.00 odbędzie się projekcja polskiego filmu dokumentalnego fabularyzowanego pt. KAZIMIERZ LESKI w reżyserii Małgorzaty Bramy pod patronatem honorowym Związku Powstańców Warszawskich. Po zakończeniu projekcji filmu odbędzie się debata o kinie historycznym z reżyserem, historykiem IPN. Projekt jest współfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna. Partnerem Strategicznym jest IPN Odział Białystok. Patronat medialny objęły: TVP 3 Białystok, Wrota Podlasia i Radio 5.

Film opowiada o legendarnych asie polskiego wywiadu, powstańcu warszawskim, honorowym obywatelu Warszawy i Izraela, pułkowniku Kazimierzu Leskim ps. "Bradl". Historia filmu oparta jest m.in. na autentycznych relacjach ostatnich żyjących żołnierzy Batalionu "Miłosz", podkomendnych Kazimierza Leskiego oraz jego przyjaciół i najbliższej rodziny

Wstęp wolny.

szkoda że w tygodniu i w takich godzinach, gdzie ludzie pracują. Mój mąż chętnie by poszedł, ale niestety ...
Napisał: Aga dodano: 2017-09-29 08:27:50

W weekend z pewnością byłoby wielu chętnych, a tak nieprzystępna godzina dl osób pracujących i do tego w tygodniu... :(
Napisał: A. dodano: 2017-09-29 09:45:13

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.