Kierował mając 3 promile

aktualizacja: 2020-07-14 16:32:14     nr wiadomości: 42880     przeczytano: 6791     Ilość komentarzy komentarze: 5

W miniony weekend grajewscy policjanci ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących. Wśród nich znalazł się obywatel Bałorusi, który kierował samochodem ciężarowym, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony weekend, trzech nieodpowiedzialnych kierowców zostało wyeliminowanych z ruchu drogowego. Pierwszego z nich grajewska drogówka zatrzymała do kontroli drogowej w piątkowe popołudnie w Grajewie. Jak się okazało, 55-latek kierował pojazdem ciężarowym mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Obywatel Białorusi stracił prawo jazdy, a jego losem zajmie się sąd.

Kilka godzin później dzielnicowi ze Szczuczyna, zauważyli kierującego volkswagenem, który na ich widok pośpiesznie zatrzymał auto przy jednej z posesji i wybiegł w kierunku budynku mieszkalnego. Czujni funkcjonariusze postanowili sprawdzić dziwne zachowanie kierowcy. Okazało się, że 46-latek miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mieszkaniec gminy Szczuczyn do grudnia bieżącego roku ma zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a osobówka, którą kierował była niedopuszczona do ruchu. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został ujawniony przez policjantów z Posterunku Policji w Rajgrodzie wczoraj przed godziną 17:00. 27-letni kierowca ciągnika rolniczego na widok policyjnego radiowozu skręcił w jedną z dróg lokalnych, gdzie jego pojazd..ugrzęzł w błocie. Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu grajewskiego miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i dziękują wszystkim, którzy przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa!

a kolizja na Kopernika? Nic, cisza!/
Napisał: widz dodano: 2020-07-14 20:54:02

bo to pan prezes zamiatamy pod dywan
Napisał: ferdus dodano: 2020-07-14 23:15:25

własnie to tez jechał pijany kierowcz i uciekł /
Napisał: pracownik dodano: 2020-07-15 08:30:25

Powinien siedziec. Kazdy wie co to za ananas. Dobrze ze nikomu nic sie nie stalo.
Napisał: Mieszkaniec dodano: 2020-07-17 00:35:06

nIEZALEŻNA STRONO. nAPISZCIE COŚ O TEJ KOLICJI prezesa.
Napisał: marek dodano: 2020-07-17 11:53:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.