Inauguracja Roku Kulturalnego

aktualizacja: 2020-10-10 17:20:14     nr wiadomości: 43575     przeczytano: 1938     Ilość komentarzy komentarze: 1

Inauguracja Roku Kulturalnego - 10 X 2020

Podczas inauguracji wystąpił zespół "Nivel", który mieliśmy przyjemność poznać w ubiegłym roku przy okazji cyklu spotkań "Przy kawie i muzyce".


Nivel - to czwórka przyjaciół, która postanowiła kiedyś (rok 2010), że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już blisko 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami. Ich muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów, chętnie sięgają do ludowej muzyki z Argentyny, Francji, Macedonii, Brazylii.

W dużym stopniu czerpią inspiracje z dorobku wielkich kompozytorów i wirtuozów światowej sławy, takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Chick Corea, Pat Metheny czy Miles Davis

Skład:
Jacek Dzwonowski - skrzypce;
Tomasz Grzyb - akordeon;
Stanisław Sroka - gitara;
Mateusz Gremlowski - bas;
(facebook.com/zespolnivel)

GCK

 

Życzę wam dużo sukcesów w życiu zawodowym jaki prywatnym. Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną nie odważę się uczestniczyć w koncercie w obiekcie zamkniętym. Pozdrawiam was jeszcze raz Kamil.
Napisał: Kamil.L dodano: 2020-10-07 12:17:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.