II miejsce dla E. Adamskiego

aktualizacja: 2019-06-17 23:25:22     nr wiadomości: 39500     przeczytano: 2426     Ilość komentarzy komentarze: 0

II miejsce dla Edwarda Adamskiego
Miło nam poinformować, że nasz podopieczny Edward Adamski  zajął II miejsce w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Suwałkach. 

W dniu 17.06.2019 r w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach odbyło się podsumowanie Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem przeglądu było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, którego prezesem jest Lilianna Zielińska oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Suwałk (kierownik- Hanna Słuchocka). Uroczystość uświetnił swoją obecnością poseł na sejm RP, sekretarz stanu w MSWiA  p. Jarosław Zieliński.
Z prac niepełnosprawnych autorów z województw : podlaskiego i warmińsko-mazurskiego przesłanych na Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Misa haftowana” naszego podopiecznego zajęła II miejsce w kategorii Ceramika. Praca powstała w pracowni plastyczno-ceramicznej pod opieką instruktora terapii pani Agnieszki Baranowskiej. 

Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w zajęciach WTZ i klubikach WTZ. Kontakt w naszych placówkach Grajewo os. Południe 61, 19-200 tel. 0862738817  lub Szczuczyn ul.Szczuki 1, 19-230, tel. 530787918 - Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie Marta Gutowska

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.