Hulajnoga od KRUSu

aktualizacja: 2020-07-13 13:50:56     nr wiadomości: 42868     przeczytano: 4157     Ilość komentarzy komentarze: 0

Znasz zasady bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym?

Z myślą o najmłodszych Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników przygotowała szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy”, które w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Szkolenie podzielone jest na trzy moduły: Maszyny i narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.

KRUS zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród najmłodszych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia rozlosowanych zostanie 100 hulajnóg.

Należy zrealizować kurs dostępny pod adresem prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać kończący go test, pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i zapisać dokumenty w formacie PDF, a następnie przesłać je na adres hulajnoga@krus.gov.pl do dnia 30 września 2020 r., aby wziąć udział w losowaniu nagród.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp(at)krus.gov.pl

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.