Grupy przedszkolne w SP1

aktualizacja: 2017-11-22 23:48:21     nr wiadomości: 33589     przeczytano: 2869     Ilość komentarzy komentarze: 1

W listopadzie dzieci z grup przedszkolnych: „Biedronki”, „Tropiciele” oraz ,,Smerfy” odwiedziły grajewski cmentarz. Najmłodsi zapalili symboliczne światełka na mogiłach poległych żołnierzy, a także na opuszczonych grobach.

W grupie ,,Tropiciele” z okazji Święta Niepodległości odbyła się niezwykła lekcja historii. Dzieci recytowały wspaniałe wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne, poznały symbole narodowe oraz wykonały flagi i kotyliony.

,,Smerfy” przyjemnie spędzają czas. Dzieci lubią bawić się w basenie z piłeczkami i odwiedzać salę zabaw. Korzystają z sali fitness, gdzie przed ogromnymi lustrami prezentują swoje umiejętności taneczno-ruchowe. Maluchy bardzo lubią wyjścia na świeże powietrze m.in. na szkolne boisko i plac zabaw.

fot.SP 1

 

super przedszkole.jestem bardzo zadowolona mimo wczesniejszych obaw czy przedszkole w budynku szkoly bedzie dobre i bezpieczne
Napisał: mama dodano: 2017-11-23 09:13:47

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.