Grajewo - Bonito Białystok 9:2

aktualizacja: 2019-12-08 18:48:14     nr wiadomości: 40947     przeczytano: 7379     Ilość komentarzy komentarze: 5

WYSOKA WYGRANA MOSIR GRAJEWO W II LIDZE FUTSALU.
W niedzielne popołudnie w grupie 1 w II lidze futsalu województwa podlaskiego drużyna MOSiR - u Grajewo wysoko, bo 9 : 2 wygrała z Bonito Białystok. Licznie zgromadzeni kibice w hali sportowej MOSiR obejrzeli ciekawy mecz, a wygrana z młodziutką drużyną gości dobrze rokuje na przyszłość.

Od początku gospodarze mocno przycisnęli i wykorzystywali każdą okazję do skutecznego zakończenia ataku. Natomiast goście pokazali, że potrafią grać w piłkę i tylko brak szczęścia i skuteczności sprawił, że zdobyli tylko dwie bramki. Dobrze spisywali się u gospodarzy obaj bramkarze, którzy kilka razy popisali się przepięknymi paradami. 

Mecz miał ładną oprawę. Piłkarze wyszli na mecz w asyście grupy tanecznej Warmia Angels, która zaprezentowała się w przerwie spotkania. Tradycyjnie strzelec pierwszej bramki otrzymał upominek od szkółki pływackiej Aqva Sport. Kolejne mecze ligowe już po świętach.
                                                                                                                                                     WJ

MOSiR Grajewo – BONITO Białystok 9 : 2 (5:1)
Bramki: Mikucki 3, Edison 2, A. Doliwa, Wójcicki, Cybulski, Płaskowicki (MOSiR) – Cudowski, Matus (Bonito).

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Cybulski, Piwko oraz Edison, Koszczuk, Mikucki, Płaskowicki, Wójcicki, Święciński, Jagłowski, Górski. Trener: Daniel Tuzionowski.
BONITO: Piećko – Rudkowski, Matus, Gryko, Cudowski oraz Dziekoński, Bieliński, Łopaciuk, Kozłowski, Dojlida, Sachajczuk, Prużanin, Łapiński, Maciejuk. Trener:Rafał Kasperowicz.
Sędziowali: sędzia I – Piotr Jankowski, sędzia II – Radosław Zaręba, sędzia czasowy – Kamil Łupiński.
Żółta kartka: Mateusz Cybulski (MOSiR).
Widzów: 150.

Brawo chłopaki po 3 porażkach z Suwałkami i Białymstokiem w pucharze i Hektorem w zakładówkach Grajewskich wkońcu zwycięstwo.Jest przełamanie i teraz tylko zwycięstwa .Gratulacje oby tak dalej .
Napisał: kibic Warmi dodano: 2019-12-09 11:48:49

jakbys byl kibicem Warmii to bys wiedzial / ze Warmii przez dwa i
Napisał: defp dodano: 2019-12-09 19:25:30

hehe daruj sobie te śmieszne podjazdy
Napisał: elo dodano: 2019-12-09 21:09:09

Zachowanie Pana z numerem 10 niewłaściwe. Bardzo nie spodobała mi się jego postawa gwiazdy. Przepychanki, zaczepki w stosunku do młodszych zawodników drużyny przeciwnej. Więcej spokoju, pokory. Gra pan w IV lidze amatorów i to już się nie zmieni.
Napisał: Rodzic dodano: 2019-12-10 14:04:35

A grupa taneczna to nie ma przypadkiem nazwy "WarmYa Angels"?
Napisał: Że jak? dodano: 2019-12-11 17:05:15

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.