Rodzinny festyn w parafii

aktualizacja: 2019-10-09 10:04:02     nr wiadomości: 40151     przeczytano: 13274     Ilość komentarzy komentarze: 1

15 września br. po Mszy Św. o godz. 14.30  na dziedzińcu kościoła pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie pod hasłem "Rodzina Bogiem Silna" zorganizowany został Parafialny Festyn Rodzinny ze św. Stanisławem Kostką. 

To pierwszy nasz festyn, niech każdy czuje się zaproszony! – zachęcał proboszcz parafii ks. Antoni Wróblewski.

Wydarzenie było imprezą otwartą, obfitującą w liczne atrakcje. Wśród nich gry i zabawy rodzinne, w których z radością uczestniczyli młodsi i starsi parafianie. Wzięcie miały również wesołe tańce i przejażdżki motocyklem, odbyły się: konkurs o św. Stanisławie Kostce i loteria fantowa. W międzyczasie, wśród fruwających baniek mydlanych, malowano twarze, zaplatano warkoczyki. Smaczne kiełbaski z grilla, ciasto i inne słodkości, przygotowane specjalnie na tę okazję, serwowali sami członkowie parafii i goście.

Organizatorami wydarzenia byli: proboszcz wraz z Radą Parafialną oraz wspólnoty działające w parafii. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Grajewo.


e-Grajewo.pl

Fajnie,a gdzie można się dowiedzieć kto należy do Rady Parafialnej ?
Napisał: parafianka dodano: 2019-10-11 00:08:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.