Ferie w ZS 2

aktualizacja: 2010-01-29 16:31:40     nr wiadomości: 11101     przeczytano: 12626     Ilość komentarzy komentarze: 0
W I tygodniu ferii  w godzinach od 9.00 do 14.00 abiturienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego z języka polskiego, matematyki, języków obcych , przedmiotów wybranych.
 Dodatkowo w pracowniach informatycznych uczniowie techników będą przygotowywać się do zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na komputerze (technik informatyk, technik ekonomista).

 Nowa sala gimnastyczna w tym czasie jest zarezerwowana dla ks. Andrzeja Zielińskiego, który planuje zorganizować zajęcia z uczestnikami zimowiska parafialnego. W piątek – 29 stycznia uczniowie naszej szkoły (technik żywienia i gospodarstwa domowego) przygotują ciepły posiłek dla dzieciaków biorących udział w półkoloniach.

Natomiast sala z lustrami będzie wyłączona z użytku, gdyż na pierwszy tydzień planowany jest generalny remont parkietu.
W II tygodniu ferii  w godzinach od 9.30 do 13.30 uczniowie naszej szkoły, ale także wszystkich szkół z powiatu będą mogli skorzystać z zajęć prowadzonych w 2 pracowniach informatycznych oraz nowej sali gimnastycznej, sali z lustrami lub siłowni. Zależnie od warunków atmosferycznych będzie możliwość skorzystania z kompleksu „Orlik”. Dla  uczestników zajęć sportowych Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL” w Grajewie przekaże nieodpłatnie własne  produkty mleczarskie.

Dyżur nauczycielski  pełnić będą:
a)    w pracowni nr 1 – P. Agnieszka Danowska (poniedziałek,  wtorek) oraz  P. Adam Mosiej ( środa, czwartek, piątek)
b)    w pracowni nr 4 – P. Krzysztof Gutowski  (poniedziałek, wtorek)  oraz P. Beata Strzałkowska (środa, czwartek, piątek)
c)    na bloku sportowym:
- w poniedziałek – P. Wojciech Kowzon
- we wtorek – P. Wojciech Kowzon
- w środę – P. Paweł Obrycki i P. Ryszard Borkowski
- czwartek – P. Paweł Obrycki i P. Ryszard Borkowski
- w piątek –  P. Ryszard Borkowski

Na „starej” sali gimnastycznej w godzinach od 13.00 do 15.00 dzieci w wieku od 5 lat do 9 lat będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć AIKIDO prowadzonych przez P. Roberta Marzewskiego – instruktora Aikido.

Zapraszamy


  - Kadra ZS nr 2
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.