Ferie w MDK Szczuczyn

aktualizacja: 2010-01-28 16:29:15     nr wiadomości: 11161     przeczytano: 8680     Ilość komentarzy komentarze: 1

Miejski Dom Kultury w Szczuczynie zorganizował ferie dla dzieci i młodzieży. W czasie codziennych zajęć odbywają się warsztaty z zakresu plastyki, muzyki, tańca i teatru. Każdego dnia dzieci mają również zajęcia sportowe i ruchowe oraz konkursy sprawnościowe. 

W indywidualnym wieloboju sprawnościowym organizowanym w placówce - nagrody dla najsprawniejszych ufundował sponsor indywidualny - Ireneusz Piwko z Grajewa. Otrzymali je Emil Marcinkiewicz ( w grupie młodzieżowej) i Alicja Kaczyńska  ( w grupie dzicięcej).

Dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu "O dwóch takich co ukradli księżyc" Teatru Art.-Re z Krakowa oraz filmów: "Odlot", "Księżniczka i żaba".

W najbliższym czasie przewiduje się spotkania z policją i ratownikami medycznymi, konkursy plastyczne i taneczne, bal przebierańców, wyjazdy do Teatru Lalki i Aktora w Łomży oraz Muzeum w Drozdowie, do kina "Helios" w Białymstoku oraz na basen do Moniek.

Podsumowaniem ferii będzie  kulig i ognisko.

(B.Paszkowska)

Galeria zdjęć (44)

Eeee tam he zeby tam była gra w siatkówke albo w kosza he
Napisał: młodziez dodano: 2010-01-28 20:20:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.