FEMI- kosmetyki tworzone z pasją

aktualizacja: 2020-10-23 16:01:41     nr wiadomości: 43800     przeczytano: 573     Ilość komentarzy komentarze: 0

Firma FEMI powstała w Gdańsku w 1991 roku  i właśnie tutaj działa po dziś dzień. W związku z tym od razu widoczne jest niemal 30 letnie doświadczenie w produkcji wyjątkowych kosmetyków. Założycielką marki i twórczynią receptur produktów jest Hanna Łopuchow – z wykształcenia farmaceutka, ale jednocześnie promotorka zdrowego stylu życia i aromaterapii, którą od lat upowszechnia. Początkowo wprowadzone przez nią pierwsze w Polsce ekologiczne kosmetyki stanowiły dla wielu osób zaskoczenie, nie były do końca rozumiane. W latach 90’ XX silnie zachłystywaliśmy się kulturą zachodu i różnymi produktami, które stopniowo zaczynały spływać z tamtejszych rynków.

   

Wierność sobie kluczem do sukcesu

Jednak FEMI szybko zyskało stałych klientów i ich uznanie, co potwierdza tak wiele lat na rynku. Twórczyni marki od zawsze stawiała w swoich recepturach, na składniki pozyskiwane w naturalny sposób, bez sztucznych nawozów i jedynie pochodzenia roślinnego. Dziś wytwarzane przez jej firmę produkty można określić jako luksusowe i wpisujące się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

   
   

Co wyróżnia kosmetyki FEMI?

Laboratorium FEMI w szczególny sposób dba o kompozycje składników w swoich produktach. Wszystkie są naturalnego pochodzenia, ale jednocześnie są organiczne, co oznacza, że zostały wyhodowane bez zastosowania sztucznych, chemicznych nawozów. Każdy kosmetyk marki łączy w sobie niezwykłe roślinne bogactwo i zawiera bardzo długą listę składników aktywnych, które mają dobroczynne działanie dla naszej skóry. 

Jednak zdecydowanie najważniejszą i najsilniej wyróżniającą cechą jest pasja twórczyni marki i zarazem kreatorki każdego produktu – Hanny Łopuchow. Komponuje ona kosmetyki oraz produkty do aromaterapii, które mają wyjątkowy wpływ na skórę i są w pełni dopasowane do jej postrzegania życia – stawiania na zdrowie i naturalną urodę. 

Potwierdzeniem wysokiej jakości i wyjątkowości kosmetyków Laboratorium FEMI jest z pewnością stale rosnące grono stałych i zadowolonych klientów, a właściwie przede wszystkim klientek, bo nadal to głównie kobiety sięgają po tego rodzaju produkty. 

Kiedy postawić na produkty FEMI?

Wiele składników np. w kremach FEMI wskazuje, że mają one działanie odmładzające czy np. liftingujące, co z kolei może pozornie świadczyć, że są one przeznaczone do cery dojrzałej. Nic bardziej mylnego. Młode dziewczyny również docenią siłę nawilżania chociażby Kremu odmładzającego CITISIME. Jest to produkt, który pomoże intensywnie nawilżyć i odżywić skórę, a jednocześnie opóźnić proces jej starzenia się. Jak zapewne wiemy łatwiej jest zapobiegać, i właśnie takie produkty dają nam możliwość odsunięcia w czasie oznak starzenia się na naszych twarzach. 

Pochodzenie składników kosmetyków

Marka FEMI z wieloma dostawcami współpracuje od początku swojego istnienia. Można więc śmiało powiedzieć, że są to sprawdzeni, doświadczeni i wiarygodni producenci. Wysoka jakość roślin i ich uprawa pozbawiona chemicznego wspomagania wiąże się oczywiście z mniejszymi plonami, jednak właśnie dzięki takim składnikom możemy korzystać z iście luksusowego działania produktów FEMI. 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.