Dzień Babci i Dziadka

aktualizacja: 2016-01-20 16:40:28     nr wiadomości: 27315     przeczytano: 4369     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dzień Babci i Dziadka w GCK

 

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości.”

 

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

 

18. stycznia br. w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście – ukochane babcie i dziadkowie, świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. W trakcie przygotowanego koncertu Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach tanecznych. Trzy najmłodsze grupy z sekcji tańca towarzyskiego złożyły przepiękną, taneczną laurkę życzeń płynących z gorących serc wnucząt.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do tańca – wspólnie zatańczono walca wiedeńskiego. Wszystkim przybyłym gościom towarzyszył uśmiech na twarzy, radość oraz łzy wzruszenia.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, spełnienia wszystkich marzeń, miłości oraz szacunku w otaczającej codzienności.

 

GCK

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.