Dzielnicowy rejonu nr 6

aktualizacja: 2020-11-26 15:29:25     nr wiadomości: 44099     przeczytano: 3594     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.


Przedstawiamy rejon 6 działania KPP Grajewo - Posterunek Policji w Szczuczynie, ul. Pl. 1000-lecia 13, tel. 47 718 41 50

Dzielnicowy rejonu nr 6, sierż. szt. Krzysztof Trzonkowski
tel. 885 997 277
e-mail: dzielnicowy.szczuczyn3@bk.policja.gov.pl

Rejon nr 6 obejmuje miejscowości: Wąsosz, Bagienice, Bukowo Duże, Jaki, Kędziorowo, Kudłaczewo, Komosewo, Kol. Gródź, Ławsk, Łempice, Modzele, Niebrzydy, Nieciki, Sulewo- Kownaty, Sulewo- Prusy, Szymany, Zalesie, Żebry.

Zgodnie z opracowanym planem działania "Bezpieczne Żebry" na okres od 1.07.2020 r. do 31.12.2020 r. dzielnicowy jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie budynku byłej szkoły w miejscowości Żebry, polegającym głównie na:
- zaśmiecaniu,
- spożywaniu alkoholu,
- zakłócaniu porządku publicznego.

Zaplanowane działania: wzmożone kontrole miejsca zagrożonego, legitymowanie osób przebywających we wskazanym rejonie, nawiązanie współpracy z samorządem lokalnym, działania z dzielnicowym z sąsiedniego rejonu, współpraca z funkcjonariuszami WP, oraz WK KPP Grajewo w ramach podejmowanych działań.

Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym planie będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.

 
Dzielnicowy rejonu nr 1
Dzielnicowy rejonu nr 2
Dzielnicowy rejonu nr 3
Dzielnicowy rejonu nr 4
 
Dzielnicowy rejonu nr 5
 
  - Dzielnicowy rejonu nr 6, sierż. szt. Krzysztof Trzonkowski

Dobry pomysł z prezentowaniem dzielnicowych, będzie wiadomo kto przyjdzie na wigilię i wpadnie w święta
Napisał: mima dodano: 2020-11-26 22:42:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.