Cztery razy więcej przyjemności

aktualizacja: 2017-07-12 11:48:27     nr wiadomości: 32443     przeczytano: 3912     Ilość komentarzy komentarze: 0


SM MLEKPOL wprowadza serek o smaku waniliowym Rolmlecz w poczwórnej porcji.

- Znany od kilku pokoleń serek z krówką zawsze był hitem sprzedaży w swojej kategorii. Od kilkunastu miesięcy zainteresowanie konsumentów tym produktem jeszcze wzrosło. Bardzo nas to cieszy. Konsumenci w uwagach do nas zwykle prosili abyśmy nic w ich ulubionym serku nie zmieniali. Pojawiła się jednak prośba o wielopak. Spełniliśmy ją, i już w sprzedaży pojawiły się pierwsze czteropaki serka homogenizowanego Rolmlecz o smaku waniliowy - mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.

Serek Rolmlecz nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.  Unikalna receptura i technologia produkcji czyni go niepowtarzalnym na rynku. To zdrowa, pełnowartościowa przekąska, znakomita baza deserów, wyśmienity dodatek do owoców, ciast i naleśników. Teraz serki homogenizowane Rolmlecz o smaku waniliowym dostępne są także w wygodnym poczwórnym opakowaniu w 4 porcjach  po 150 g.

W ofercie marki Rolmlecz znajdziemy także serki homogenizowane: waniliowy z laską wanilii,  naturalny, truskawkowy i poznański.O marce ROLMLECZ

Pod marką ROLMLECZ konsumenci znajdą: serki homogenizowane, mleko UHT, jogurt naturalny i truskawkowy, śmietanę, naturalne kefir i maślankę, serek wiejski, twarogi w kostkach. Flagowym wyrobem marki Rolmlecz jest serek homogenizowany o smaku waniliowym, obecny na rynku od 1974 roku.  Serek Rolmlecz niezmiennie cieszy się uznaniem konsumentów jako zdrowa, pełnowartościowa przekąska, znakomita baza deserów, jak również dodatek do owoców, ciast i naleśników. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.  Unikalna receptura i technologia produkcji czyni go niepowtarzalnym. Niepowtarzalne jest również opakowanie serka waniliowego Rolmlecz. W ciągu 40 lat  przechodziło jedynie subtelne zmiany szaty graficznej. Kolorystyka oraz układ poszczególnych elementów są niezmienne.

Pomimo, tak długiej obecności na rynku, serki Rolmlecz nie miały opracowanej platformy komunikacji. Stanowią one swoisty ewenement – produkt bez żadnej reklamy jest obecny na rynku ponad 40 lat i niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród konsumentów. Do niedawna serki Rolmlecz sprzedawane były wyłącznie w regionach: Warszawa, Radom i okolice. Ostatnio serek zdobywa popularność na terenie całej Polski. Serek waniliowy Rolmlecz części dorosłych konsumentów kojarzy się z dzieciństwem. Wywołuje to pozytywne emocje i miłe wspomnienia. Zwolennicy serka waniliowego Rolmlecz są jego wiernymi konsumentami. Produkt wprowadzają do diety swoich dzieci czyniąc ich kolejnym pokoleniem wielbicieli serka waniliowego z krówką. Tak potocznie nazywają go mieszkańcy Mazowsza, na którym produkt dostępny jest od ponad 40 lat.

W 2016 r . paleta serków homogenizowanych ROLMLECZ poszerzyła się o serek waniliowy uzupełniony naturalną wanilią. Głównym składnikiem wszystkich wyrobów ROLMLECZ jest najwyższej jakości mleko.

 
 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.