Cyrk Korona w Grajewie 10 X

aktualizacja: 2014-10-09 14:24:26     nr wiadomości: 23287     przeczytano: 5080     Ilość komentarzy komentarze: 4

10 października 2014r. w piątek
godz.17.00
Grajewo, ul. Wojska Polskiego
Namiot bardzo dobrze ogrzewany!

Konkurs - wejściówki na spektakl 10 X w Grajewie - zakończony!
Bilety wylosowali:
Bartosz Ostrowski, Anna Wiśniewska, Agnieszka Kuczyńska, Sławomir Łepkowski, Anna Jabłońska

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Fabryka Śmiechu", Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "KAMERA - AKCJA!". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Tegoroczny spektakl Cyrku Korona pt. KAMERA-AKCJA! to kontynuacja prezentowania przez największy cyrk w Polsce programów tematycznych. Tym razem słynny polski komik, Mr. Chap zaprezentuje się widzom w roli zwariowanego reżysera, który scala wszystkie prezentowane na scenie numery! Publiczność zgromadzona pod namiotem cyrkowym, poczuje się jak na planie filmowym, wcieli się w statystów, biorących aktywny udział w przedstawieniu. Fantastyczna podróż clowna z kinowego ekranu w świat cyrku, pozwoli widzom przenieść się do fikcyjnej krainy, w której Charlie Chaplin potrafi świetnie żonglować, a trio akrobatyczne rezygnuje z trapezu na rzecz olbrzymiego żyrandola. Powrotem do lat 60-tych, czyli czasów Abby będzie pokaz koni arabskich i cobów w stylistyce typowej dla filmu "Mamma Mia", nie można tego przegapić!

Na scenie nie zabraknie finalistów programu "Mam Talent", którzy zaprezentują napowietrzny balet na szarfach. Piotr "Ssnake" Wąsik wcieli się w rolę profesora, który zakłada się z przyjacielem, że w przeciągu pół roku przypadkowo poznana kwiaciarka nauczy się zachowywać jak dama - w tej roli Inka Kalachevska. Numer został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby widowiska i jest nawiązaniem do filmu "Pigmalion". Ulubieniec jurorów "Mam Talent", Vladimir Omelchenko zbuduje napięcie balansując na piramidzie ustawionej z ruchomych wałków.

Całkiem nowe oblicze wielkiej iluzji z użyciem laserów, oraz efektów specjalnych z gracją James'a Bonda, zaprezentuje magik i jego dwie urocze asystentki, które otworzą drzwi do świata Matrixa! Atmosferę kultowego hitu "Grease", w typowych dla niego pastelowych barwach przypomni pokaz zwierząt z cyrkowej farmy, zaprezentowane zostaną gęsi, kozy, kuce oraz dostojny, szkocki byk. Akcja spektaklu dotrze także do wnętrza słynnej arki, na której pokładzie znajdą się zebry afrykańskie, dromadery, wielbłądy, małpy i lamy. Największy cyrk w Polsce przygotował również pokaz z udziałem koni i kucy.

Spektakl pt. KAMERA-AKCJA! to światowej klasy widowisko łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej i teatru, wzbogacone o rewię zwierząt egzotycznych i domowych. Nowa produkcja Cyrku Korona skierowana jest do wszystkich widzów, którzy lubią świetną zabawę!


Warto wiedzieć:
Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in.: Dorota "Doda" Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków - "ECA", którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów

Życzymy miłej zabawy!
zobacz: http://cyrk-korona.com.pl/... w jakiej cenie są bilety ???
Napisał: biedny dodano: 2014-10-08 16:53:40

a po ile bilety,prosze napisac
Napisał: mama dodano: 2014-10-08 19:07:14

czyli bedzie padac :(
Napisał: Kasia dodano: 2014-10-08 19:16:05

hej kasia - to nie karuzela! :)
Napisał: pozdr dodano: 2014-10-09 11:47:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.