Choinki Nadziei z PM6

aktualizacja: 2009-12-22 16:14:32     nr wiadomości: 10927     przeczytano: 9302     Ilość komentarzy komentarze: 0

Choinki Nadziei od przedszkolaków z PM6

            Przedszkole nasze wzięło udział ogólnopolskiej akcji  "Choinki Nadziei 2009" pod patronatem  Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Mariana Pigana organizowanej przez Fundację Ekologiczną ARKA
            Dnia 10 grudnia 2009 roku dzieci gościły w przedszkolu pana nadleśniczego  Mariana Doleckiego i panią Aleksandrę Kicińską z Nadleśnictwa Rajgród w Tamie  oraz ks. Piotra Falińskiego, którzy przekazali drzewka z na rzecz akcji.
            W dniach 15 i 16 grudnia przedszkolaki odwiedziły Emerytów i Rencistów  w Klubie Seniora oraz Podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z programami artystycznymi o tematyce bożonarodzeniowej i przekazały samodzielnie udekorowane drzewka choinkowe.
           Dla ludzi starszych, samotnych i chorych  była to możliwość doświadczenia odrobiny radości, ciepła i nadziei, a dla dzieci niezapomniane zajęcia wychowawcze uświadamiające im, iż wokół nas żyją także ludzie starsi i chorzy. Uroczystości upłynęły w miłej, świątecznej  atmosferze. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane pamiątkami i
słodyczami. -  nauczycielki Grażyna Resztak i Jolanta Bańcerowska.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.