Choinka" w SP1

aktualizacja: 2020-01-18 18:17:17     nr wiadomości: 41288     przeczytano: 4404     Ilość komentarzy komentarze: 0

Tradycyjnie pod koniec I semestru uczniowie klas 0-IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie uczestniczą w jednej z najbardziej oczekiwanych imprez w szkole – Choince Noworocznej. Tegoroczna zabawa odbyła się 15. stycznia 2020 roku. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami, zachęcała do wspólnej zabawy.

Już o godzinie 16.00 szkolne korytarze zapełniły się bajecznie kolorowymi postaciami. Pośród niezliczonej ilości małych i większych wróżek, księżniczek i czarodziejek, przemykali Super Bohaterowie, policjanci, piraci oraz inne barwne postacie z bajek. 

Na tę wyjątkową okazję do poprowadzenia balu zostali zaproszeni animatorzy z zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Centrum Artystyczno – Edukacyjnego TANMUZ z Olecka. Prowadzący wspaniale zagrzewali dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych.

W trakcie przerwy na dzieci czekał pyszny poczęstunek, przygotowany przez niezastąpionych rodziców, którym serdecznie dziękujemy za włączenie się w organizację balu.

Dodatkową atrakcją wieczoru, dla miłośników choinkowej zabawy, była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała z pewnością do udanych. Wszyscy bawili się znakomicie aż do godziny 19.00.

„Choinka” w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Jest także wspaniałą okazją do nawiązania bliższej współpracy z rodzicami. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.