Choinka w Niedźwiadnej

aktualizacja: 2010-01-25 20:29:41     nr wiadomości: 11139     przeczytano: 9805     Ilość komentarzy komentarze: 1

Sobota 23 stycznia, godzina 14- W Szkole Podstawowej w Niedźwiadnej rozpoczyna sie choinka szkolna. Uroczystość na stałe wpisała się w ceremoniał szkoły i stała się imprezą integrującą środowisko lokalne.Bardzo liczną grupę gości stanowią zawsze rodzice oraz dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do szkoły.


    Uczniowie z klas 0-III, zanim przystąpili do świetnej zabawy, ciężko pracowali pod kierunkiem swoich uczycieli, aby przybyłych widzów przenieść w swiat baśni i rozbawić inscenizacjami. Program artystyczny, jak co roku, odznaczał się bardzo wysokim poziomem. Baśń o Czerwonym Kapturku wykonały dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem p. E. Truszkowskiej. Uczniowie klas I- III, przygotowani przez panie J. Nerkowską, B. Kurzątkowską i H. Dzięgielewską, wystawiły legendę o krakowskim hejnale. Na zakończenie Św. Mikołaj obdarował dzieci prezentami. -   informuje Dyrektor Szkoły.

O ja jaka musiała być zabawa ..
Napisał: Żal dodano: 2010-01-26 08:47:45

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.