Bieg Służb Mundurowych

aktualizacja: 2019-10-30 15:20:50     nr wiadomości: 40595     przeczytano: 5238     Ilość komentarzy komentarze: 2

Bieg Służb Mundurowych to sprawdzenie umiejętności zawodowych w warunkach terenowych zorganizowany przez Nadleśnictwo Rajgród, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Grupę Ratowniczą "Nadzieja". 

17 października 2019 r. w Biegu Terenowym wzięli udział funkcjonariusze Policji województwa podlaskiego, uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie oraz przedstawiciele Nadleśnictwa Rajgród. 

Wyznaczona trasa w Leśnictwie Przejma liczyła dwa okrążenia po 4 km, na których uczestnicy mieli do wykonania łącznie 5 zadań m.in. z zakresu czynności zawodowych oraz udzielania pierwszej pomocy.

Klasyfikacja drużynowa wygląda następująco:

I miejsce -  reprezentacja KMP w Białymstoku,
II miejsce - reprezentacja KPP w Bielsku Podlaskim,
III miejsce - reprezentacja Nadleśnictwa Rajgród.

Po wręczeniu nagród koordynator Grupy Ratowniczej "Nadzieja" ks. dr Radosław Kubeł, w ramach realizacji rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020 oraz projektu "Senior Alert + AED", przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie podinspektora Marka Paleckiego automatyczny defibrylator zewnętrzny AED. -http://www.rajgrod.bialystok.lasy.gov.pl/

 

a kiedy w rajgrodzie będzie bieg open dla wszystkich
Napisał: m dodano: 2019-10-31 11:01:14

Przyszla moda na zabawe w zolnierzyki i mundurowych dziecinada tylko na Podlasiu bo nie innych zajec.
Napisał: baran dodano: 2019-11-07 07:04:32

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.