"Bezpieczne ferie 2021"

aktualizacja: 2021-01-14 19:40:14     nr wiadomości: 44559     przeczytano: 1321     Ilość komentarzy komentarze: 0

Tegoroczne ferie zimowe wyglądają inaczej niż dotychczas, dlatego grajewscy policjanci przygotowali słuchowisko dla najmłodszych. Czytając bajki profilaktyczne będą przypominać dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Grajewscy policjanci, chcą urozmaicić dzieciom zimowy wypoczynek przygotowali wspólnie z władzami samorządowymi zimowe słuchowisko. W każdy czwartek i piątek do końca stycznia na stronie internetowej i fanpage PolicjaGrajewo publikowana będzie propozycja bajki dotyczącej zimowego bezpieczeństwa. Policjanci zapraszają też do udziału w konkursie plastycznym., polegającym na wykonaniu dowolną techniką pracy na temat wysłuchanej bajki. Prace można nadsyłać na adres e-mail kpp@grajewo.bk.policja.gov.pl wpisując w temacie „Bezpieczne ferie 2021”,  w formie komentarza pod każdą bajką umieszczoną na stronie fanpage PolicjaGrajewo. Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2021 roku.

Aktywni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody. Zapraszamy!

 

Wystarczy uważnie posłuchać opowiadania "Tylko się nie skalecz" z książki "Ostrożnie! Wszystko, co powinno wiedzieć dziecko, żeby mogło bezpiecznie bawić się w domu" (autor Grzegorz Kasdepke, wyd. Literatura), aby wziąć udział w konkursie.

Czyta Pan Dariusz Latarowski - Burmistrz Miasta Grajewo
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.