„...na krańcach świata”

aktualizacja: 2017-11-21 18:01:18     nr wiadomości: 33571     przeczytano: 2725     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 18 listopada 2017 r. w Grajewskiej Izbie Historycznej zainaugurowany został nowy cykl spotkań „Grajewianie na krańcach świata”. Jako pierwsza swoimi wspomnieniami i wrażeniami podzieliła się Pani Maria Szymanowska, nauczycielka historii w Szkole Podstawowej Nr 2 w Grajewie. Prelegentka odwiedziła zdecydowaną większość krajów europejskich.

Podróżowała również poza Europą do takich krajów, jak: Turcja, Egipt, Chiny, Indie, Meksyk, Jordania, Izrael. Opis poszczególnych podróży spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem zgromadzonej publiczności. Szczególnie interesujące były doświadczenia, wyniesione z pobytu w poszczególnych krajach. Prelekcji towarzyszyła prezentacja multimedialna kilkudziesięciu zdjęć z podróży odbytych przez Panią Marię. 

Zapraszamy do kontaktu inne osoby, które chciałyby podzielić się z innymi sowimi wspomnieniami, wrażeniami, bądź pasjami życia.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.