62-letnia oszustka

aktualizacja: 2020-08-14 15:44:35     nr wiadomości: 43120     przeczytano: 6311     Ilość komentarzy komentarze: 2

Policjanci interweniowali wobec 62-latki, która ukradła saszetkę z jednego ze sklepów na terenie Grajewa. Dodatkowo kobieta w trakcie zakupów kilkukrotnie zamieniła metki na odzieży. Dzięki temu zapłaciła za ubrania mniej niż faktycznie kosztowały. Nie przypuszczała, że w ten sposób dopuszcza się przestępstwa. Oszustwo zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, tuż przed godziną 10, grajewscy policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym ze sklepów na terenie Grajewa. Jak się okazało, pracownik sklepu ujął kobietę, która próbowała ukraść saszetkę. Na miejsce pojechali policjanci i jak ustalili nie było to jedyne przewinienie kobiety. Dodatkowo okazało się, że w trakcie zakupów klientka zamieniała metki z cenami na odzieży. Stosując takie podstępne zabiegi 62-latka chciała zaoszczędzić łącznie 67 złotych. Nie sądziła, że w ten sposób popełnia przestępstwo. Mimo, że cena produktów nie była wysoka, kobieta odpowie za oszustwo, ponieważ w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadziła w błąd pracowników sklepu, co do rzeczywistej ceny kupowanego towaru. 62-latka usłyszała już zarzut oszustwa, do którego się przyznała. Kodeks karny za oszustwo przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Zdaje się stara baba a taka głupia. Za 67 złotych narobić sobie tyle smrodu. Jeszcze powinni opublikować jej zdjęcie i dane personalne.
Napisał: somsiadka dodano: 2020-08-16 12:49:04

Nie sądziła że popełnia przestępstwo :) Dobrze wiedziała co robi krętacza jedna .
Napisał: Roki dodano: 2020-08-17 13:20:15

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.