sobota, 18 września 2021

Oferty i promocje

  • 4 komentarzy
  • 5799 wyświetleń

Długo oczekiwany weekend w Bieszczadach!

Długo oczekiwany weekend w Bieszczadach!
Uwaga - nowa impreza!
Długo oczekiwany weekend w Bieszczadach!

27 - 29 sierpnia 2021
 
BIESZCZADZKI WEEKEND!
Spacer po górach, rejs statkiem, podróż kolejką
oraz degustacja lokalnych specjałów w unikatowym klimacie Bieszczad.
To wszystko przeżyjesz podczas tego weekendu!
 
PROGRAM IMPREZY
 
???? Dzień 1
· Podróż w Bieszczady i spotkanie z przewodnikiem w Sanoku.
· Zwiedzanie największego w Polsce Skansenu - ponad 180 drewnianych chat, sadyb, domków i świątyń z terenu dawnych Bieszczadów - ostatni kawałek Bojkowszczyzny w Polsce.
· Miasteczko Galicyjskie - wspaniała rekonstrukcja dawnych małych miasteczek galicyjskich na terenie skansenu w Sanoku - podróż w przeszłość.
· Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zwanego przez nas „skarbcem Bieszczadów”. Spacer po starówce, wzgórzu zamkowym, z piękną panoramą na San. Przejście do Ławeczki Dobrego Wojaka Szwejka - gdzie każdy łapie tę wesołą postać za nos.
· Czas wolny, podczas którego przewodnik pokaże miejsca, gdzie można zjeść regionalny obiad - np. warenyki hryczane, fuczki itp. lub bardziej klasyczny obiad np. w restauracji Stary Kredens z kuchennych rewolucji Magdy Gessler.
· Pijalnia czekolady Mistrza Polski Cukierników - wizyta w nowo otwartej pijalni czekolady prowadzonej przez mistrza czekoladowego rzemiosła Mirosława Pelczara. W ramach wycieczki każdy uczestnik otrzyma ZŁOTY BILET do wykorzystania na czekoladowe smakołyki!
· Przejazd do obiektu noclegowego i zakwaterowanie.
 
???? Dzień 2
· Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem.
· Punkt widokowy nad Lutowiskami - jeden z najpiękniejszych widoków na Bieszczady Wysokie i Grupę Tarnicy.
· Cerkiew w Smolniku nad Sanem z 1791 roku - zapisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2013 roku! Jedna z najbardziej archaicznych budowli na bojkowszczyźnie, w całości drewniana, nie była przebudowywana od początku jej istnienia.
· Bieszczadzki Park Narodowy - Wycieczka górska jedną z wybranych tras: na Połoninę Caryńską lub krótsza trasa do Bacówki Pod Małą Rawką.
· Wizyta w bacówce z bieszczadzkimi serami - oscypki, sery huculskie, feta i bundz - możliwość degustacji i zakupu świeżych serów spod bieszczadzkich połonin.
· Polańczyk bieszczadzkie uzdrowisko - spacer na punkt widokowy na wzgórzu Kiczerka z piękną panoramą na meandry Jeziora Solińskiego.
· Rejs statkiem po Zalewie Solińskim przy dźwiękach „zielonych wzgórz nad Soliną”.
 
???? Dzień 3
· Spotkanie z przewodnikiem.
· Przejazd do Majdanu k. Cisnej - głównej stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.
· Przejażdżka Bieszczadzką Ciuchcią na trasie Majdan - Balnica - Majdan. Zobaczycie klimatyczny, zabytkowy już budynek stacji kolejowej, małe, przesympatyczne wagoniki, a przede wszystkim czeka Was przejazd lasem poprzez miejsca wyglądające jakby znajdowały się na końcu świata, gdzie jedynym znakiem bliskości cywilizacji są tory, po których porusza się kolejka.
· Tajemnice obrządku wschodniego w cerkwi w Szczawnem p.w. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy. Jedna z najstarszych cerkwi w dolinie Osławy (pochodzi z roku 1888), jej architektura nosi znamiona wielu wpływów i stanowi ciekawe studium do rozmowy o architekturze regionu.
· Ruiny klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, z 22-metrową wieżą widokową i pięknym ogrodem klauzurowym pełnym świeżych, pachnących ziół.
· Pożegnanie z Bieszczadami i droga powrotna do Grajewa.

Osoba dorosła - 790 PLN
Dziecko - 600 PLN (przy dwóch os. dorosłych)
Możliwość płatności bonem turystycznym

Cena zawiera:
- transport autokar, WC, klimatyzacja
- 2 x noclegi w hotelu (pokoje z łazienkami) z wyżywieniem: 2 x obiadokolacja, 2 x śniadanie
- bilety wstępów do wszystkich zwiedzanych atrakcji
- przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną, rejs statkiem po jeziorze Solińskim,
Złoty Bilet w pijalni czekolady (do wykorzystania 10 zł/osoba)
- opieka pilota podczas całego wyjazdu
- usługi przewodnika - 3 dni podczas zwiedzania
- ubezpieczenie NNW

Zapraszamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona:
Biuro Podróży Travelplanet Grajewo
ul. Wojska Polskiego 44, tel. 533 145 455

e-mail: grajewo@travelplanet.pl

Komentarze (4)

Czy wycieczka będzie wpuszczane po za kolejnością na te atrakcje? Bo z tego co wiem to są ogromne kolejki

Witam Pani Ewo
W sezonie mogę być kolejki do niektórych atrakcji. Jednak nasza grupa będzie mogła poza kolejnością skorzystać z kilku atrakcji bez kolejki: Zakupione bilety u nas bilety umożliwiają szybkie wejście na Zadrę, Hyperiona oraz Mayana. Z Fast Pass można skorzystać tylko po jednym razie na każdej z atrakcji. Park jest na tyle duży że każdy znajdzie wiele atrakcji bez żadnej kolejki. Bedzie też działał duży Aquapark wiec zachęcamy do zabrania ręczników i strojów kąpielowych :) Spędzamy tam cały dzień 10-18 wiec spokojnie z każdej atrakcji będzie można skorzystać

Czy są jeszcze wolne miejsca?

Miejsca dostępne w terminie 14-15 sierpnia, zapraszamy :) tel. 533 145 455

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.