Zmiany w Wojewodzinie

aktualizacja: 2021-02-25 15:27:21     nr wiadomości: 44967     przeczytano: 2176     Ilość komentarzy komentarze: 2

Po ponad 10-letnim sprawowaniu funkcji Dyrektora Zespołu Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie, dziś w budynku Starostwa, na ręce Pani Zdzisławy Choynowskiej złożono serdeczne podziękowania za wieloletnie i profesjonalne sprawowanie opieki nad placówką oświatową.

Doceniony został wkład pedagogiczny oraz poświęcenie w działaniu na rzecz społeczności szkolnej, ale przede wszystkim zaangażowanie i wysokie umiejętności menedżerskie.
Była to także okazja, do złożenia gratulacji nowej Dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie, którą została Pani Julia Klaudia Ksepko – Kurkowska, dotychczasowa nauczycielka chemii i fizyki. Pani Julii pogratulowano wygrania konkursu i awansu oraz życzono powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu, które potrzebne są przy objęciu tak odpowiedzialnej funkcji.
Poza słowami podziękowań, padły również zapewnienia o dalszej owocnej współpracy nie tylko w relacji powiat – szkoła, ale także współpracy między obiema Paniami.

W miłej i sympatycznej atmosferze gratulacje i życzenia przekazane zostały przez Starostę Grajewskiego – Waldemara Remfelda, Przewodniczącego Rady Powiatu Grajewskiego – Grzegorza Gardockiego, Wicestarostę Powiatu Grajewskiego – Tomasza Cebelińskiego oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych – Jolantę Jaśkowiak.

Raz jeszcze, obu Paniom dziękujemy, gratulujemy i składamy najlepsze życzenia samych sukcesów zawodowych i osobistych.

 

wreszcie
Napisał: monika dodano: 2021-03-11 07:56:18

Jestem za Moniką
Napisał: obserwator dodano: 2021-03-12 15:55:14

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.