Agroliga 2020 -finał wojewódzki

aktualizacja: 2020-09-25 13:52:31     nr wiadomości: 43514     przeczytano: 872     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 23 września w Księżynie odbył się finał konkursu Mistrzowie Agroligi 2020 województwa podlaskiego. Podlaska edycja konkursu przeprowadzona była w ramach konsorcjum pięciu wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego, w tym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Uczestnicy konkursu zgłaszali się w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy.

Miło nam poinformować, iż w kategorii Rolnicy wyróżnienie Agroligi 2020 otrzymali Państwo Agnieszka i Robert Karwowscy z Mikut w gminie Radziłów.

W uroczystości udział wziął między innymi Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, który wręczył wyróżnionej parze pamiątkowy grawerton oraz drobne upominki wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych przedsięwzięć.

Celem konkursu Agroligi jest upowszechnianie przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie, ale także prezentacja osiągnięć rolnictwa i firm funkcjonujących w poszczególnych województwach. Wygrana w konkursie to nie tylko prestiż, to także niepowtarzalna reklama ukazująca wyjątkowość wyróżnionych gospodarstw i przedsiębiorstw.

 
  - fot. SP Grajewo   - fot. SP Grajewo
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.