Z kraju i ze świata

  • 7 komentarzy
  • 3374 wyświetleń

Bon turystyczny

500-złotowy bon turystyczny otrzymają korzystający z programu 500+ i dodatków opiekuńczych - zakłada uchwalona w piątek przez Sejm prezydencka ustawa o Polskim Bonie Turystycznym.

Bon nie będzie podlegał wymianie na gotówkę, będzie można nim płacić za hotele lub imprezy turystyczne do 31 marca 2022 r.

środa, 28 lipca 2021

Groźby wobec prezydentów miast

poniedziałek, 12 lipca 2021

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej

Komentarze (7)

A tym, którzy ciężko pracują i nie mają 500+, bo dzieci już skończyły 18 lat, nic się nie należy? Rozdawnictwo na lewo i prawo, byle zdobyć głosy.

Na forach internetowych już pojawiają się oferty, zamienię bon turystyczny na 300zł. Szkoda, bo mimo że nie jestem za PiS, to uważam że takie bony są potrzebne, niestety powinny być zabezpieczone przed takimi praktykami.

To skandal. Pracujący ludzie, którzy wychowali i wykształcili dzieci ledwo wiążąc koniec z końcem znów mogą obejść się smakiem. Pieniądze popłyną do beneficjentów 500+. I nie chodzi mi nawet o tych, potocznie zwanych nierobami. Najbardziej wkurza, że znów dostaną je też najbogatsi, którzy drwią, że to nawet na jeden obiad nie starczy... To jest właśnie prawo i sprawiedliwość. Kpina.

Ula, trzeba było wczesniej głosować na PiS i byś załamała się i na 500 i na 300 i na resztę dodatków

Ula zrób że dziecko i będziesz miała dodatki

załamany- bardzo zblizona analogia do czasow komunistycznych w ktorych to wymieniano sie kartkami na zywnosc lub proponowalo sie ich sprzedasz.

To musi się w końcu skończyć!!! Sponsorowanie wszystkiego tym którzy nawet nie kwapią się do tego aby iść i zarobić na swoje utrzymanie i na dzieci które się zdecydowali. Powinniście się wstydzić że jesteście utrzymankami tych którzy na to pracują. Dzięki nam macie co do gara włożyć, a taki bon powinien byś tylko przyznawany tym którzy wykazują dochód, bo moje ciężko zarobione pieniądze nie trafiają z powrotem do mnie tylko muszę płacić za wasze utrzymanie. I taki Seba i typowa Grażynka jeszcze potrafią powiedziec "szlachta baluje, plebs haruje" tylko ze gdyby nie ta plebs to pewnie skończyli byście marnie bo bez żadnego wykrztalcenia i doświadczenia was los byłby marny. Wypadałoby okazać odrobinę wdzięczności

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.