„Dzień Ziemniaka” 2019

aktualizacja: 2019-09-30 10:03:14     nr wiadomości: 40336     przeczytano: 6253     Ilość komentarzy komentarze: 0

W niedzielę 29 września 2019 r. obchodziliśmy w szkole „ Dzień Ziemniaka.” była to już kolejna edycja, która stała się naszą tradycją.

Rodzice, dzieci, nauczyciele oraz zaproszeni goście z Urzędu Gminy mogli posmakować pyszności nie tylko z ziemniaka. Na stołach znalazło się wiele różnych słodkości przygotowanych przez naszych rodziców. Nie brakowało również zadań dla naszych dzieci było między innymi: postać ziemniaka ze stempli ziemniaczanych, kukiełki z warzyw, strój ekologiczny, obieranie ziemniaków na czas oraz wiele konkurencji sportowych, zręcznościowych (bieg z ziemniakiem na paletce, tunel, bieg slalomem z łyżką i ziemniakiem, rzut samolocikiem papierowym do celu. Nasi uczniowie zaprezentowali również swój talent wokalny oraz taneczny. Całość zakończona została zabawą taneczną. Zabawa była udana. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.