3 tytuły dla Mlekpolu

aktualizacja: 2020-10-19 17:07:54     nr wiadomości: 43738     przeczytano: 2243     Ilość komentarzy komentarze: 0
Hit Handlu 2020 rozstrzygnięty – trzy tytuły dla Mlekpolu 
 
Już po raz 19 detaliści wskazali najlepiej sprzedające się produkty. Aż trzy wyróżnienia, przyznawane przez miesięcznik Handel, trafiły do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. Tytuł Hit Handlu 2020 otrzymało mleko UHT Łaciate 2%, mleko świeże Łaciate 3,2% oraz ser Gouda Mlekpol w plastrach. 
 
Plebiscyt Hit Handlu to ważny głos detalistów, a zarazem czytelników ogólnopolskiego miesięcznika branżowego Handel. Wskazują oni najlepiej sprzedające się produkty w ich sklepach, co pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i poznawać trendy rynkowe w FMCG. 
 
Produkty SM Mlekpol zostały docenione po raz kolejny. W tym roku swoją wysoką jakość i popularność wśród konsumentów potwierdziły: 
⦁ mleko Łaciate 2,0% 1 l w kategorii Mleko UHT – to od lat sprzedażowy hit, który dzięki sprawdzonej technologii i nowoczesnym opakowaniom zachowuje długo świeżość, nie tracąc smaku ani wartości odżywczych; 
⦁ mleko Świeże Łaciate 3,2% 1 l w kategorii Mleko świeże – dzięki nowoczesnej metodzie mikrofiltracji otrzymywany jest produkt bliski składowi i właściwościom mleka surowego; 
⦁ ser Gouda Mlekpol w plastrach 150 g w kategorii Sery żółte paczkowane – produkt typu holenderskiego o wytrawnym, ale łagodnym smaku, który pozwala na jego uniwersalne zastosowanie w kuchni: do kanapek i zapiekanek, ale także jako osobną przekąskę koktajlową lub przystawkę. 
 
„Jesteśmy dumni, że aż trzy nasze produkty otrzymały tytuł Hit Handlu. Wyróżnienia zdobyte w tym plebiscycie są dla nas niezwykle cenne. Docenienie naszych marek przez przedstawicieli branży FMCG to ogromny zaszczyt, ponieważ głosy detalistów najlepiej oddają rzeczywistość sprzedażową. Tegoroczny sukces Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol pokazuje nam, że nasze starania i kierunek podejmowanych działań są słuszne, ponieważ oferowane przez nas produkty cały czas cieszą się zainteresowaniem wśród konsumentów. I to jest dziś powód naszej radości – mówi Małgorzata Cebelińska - Dyrektor Handlu w SM Mlekpol. „Równocześnie to dla nas impuls do dalszego rozwoju i realizacji kolejnych koncepcji” – dodaje.
 
Głosy w plebiscycie oddawano na produkty w 65 kategoriach. Sonda badająca sprzedaż dotyczyła okresu od początku lipca 2019 do końca czerwca 2020 roku. 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.