Piebiak podał się do dymisji

aktualizacja: 2019-08-21 10:40:39     nr wiadomości: 39969     przeczytano: 1644     Ilość komentarzy komentarze: 3

Wiceminister sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów, którzy sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości.

Onet ustalił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak aranżował i kontrolował akcję, która miała skompromitować szefa największego sędziowskiego Stowarzyszenia "Iustitia". 

 

Łukasz Piebiak (ur. 28 listopada 1976 r. w Lublinie) - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości – sędzia, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studium podyplomowe „Prawo Europejskie dla Sędziów” – Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, studium podyplomowe „Ekonomia i prawo gospodarcze dla sędziów” – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu prawa konstytucyjnego dla sędziów - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Do chwili powołania członek zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” odpowiedzialny za kierowanie zespołem ds. ustroju sądów, wiceprzewodniczący zespołu informacyjnego i międzynarodowego, reprezentant Polski w pracach MEDEL (Europejscy Sędziowie i Prokuratorzy na rzecz Demokracji i Wolności).

  - https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/lukasz-piebiak

25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.
Napisał: tomasz dodano: 2019-08-21 11:32:49

PiS-PRL bis.Stare SBeckie metody.Ktoś jeszcze wątpi w to że ta partia przywraca komunizm?
Napisał: Gen zdrady dodano: 2019-08-21 11:34:31

Jak Cwiakalski byl minstem i jaden zwykly wieziem odebral sbie zycie to Ziobro krzyczal dymisja i on to zrobil, jak teraz sam jest ministrem trzech swiatkow w aferze Kuchcinskiego zmarlo w wiezieniu w podejzanych okolicznosciach, afera z jego bliskimi pracownikami to nie ma dymisji bedzie naprawial tyko co ????? pownien majac troche honoru i wstydu za balagan w ministerstwie ktorym kieruje powinna byc OBOWIAZKOWA DYMISJA jak ma balagan to co bedzie naprawial zrobi jeszcze wiekszy.
Napisał: grajewiak dodano: 2019-08-24 10:45:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.