Nekrologi

Żył/a:
Zmarł/a:
Wyprowadzenie: 0000-00-00
Miejsce:

Kondolencje:

Dodaj:

Wynik dzialania dwa+dwa:
Podpis:
Iza
Gdy życie nas zaskakuje w tak szczególny sposób. Gdy odbiera rodzicom dziecko, mężowi żonę, nie ma słów, które ukoją ich ból. Ból rozdzierający serca rodziny, ale i bliskich i znajomych, a także zastanowienie się osób, które nie znały Naszej Emilki. Tylko ukojenie w miłościerdziu Bożym oraz szczera i głęboka modlitwa pozwoli przetrwać Tej rodzinie w tak głębokim bólu. Dlatego, kto ma siłę i czyste serce niech modli się, by Ci ludzie ale i my z nimi doznali spokoju, miłości i wsparcia. Tak potrzebnego dla wszystkich.
Nieznajoma
Wyrazy współczucia dla rodziny i dla męża. Adam, trzymaj się, musisz być silny! :( Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. :(
Ela Zalewska
za szybko odeszłaś taki piękny kwiat wyrazy współczucia rodzinie
A
Emilko jak tu na ziemi Bylas jak iskierka ktora nagle zgasla tak tam Badz gwiazdka ktora bedzie zawsze swiecic i nigdy nie zgasnie ,Niech Matka Boska i Pan Jezus przyja Cie do swego grona a rodzinie dadza sile w tej ciezkiej drodze ktora musza przejsc ✝
Znajoma
Wyrazy współczucia :( :( :( aż łzy lecą nieda się pododzic z taką wiadomością :(
Krystyna
Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Boże daj im siłę przetrwać ten trudny czas, a zmarłej Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie !!!
Kasia
Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie

Wyrazy współczucia dla całej rodziny 😭Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
Ciocia Bożena
Wyrazy głębokiego współczucia dla męża Adama, Rodziców Emilki oraz Teściów.Emilko tak szlasybko i niespodziewanie odeszłaś, niech Bóg ma Ciebie w swojej opiece. Kiedyś dołączymy do Ciebie. Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie.
Ela
Ogromna strata dla rodziny. Taka młoda dziewczyna... Wyrazy współczucia rodzinie.
Anna
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie
Anna
Taka młodziutka dziewczyna, bardzo mi przykro...
Znajomy
Czy ktoś wie co się stało
Toczyłowianka
Wyrazy współczucia dla całej rodzinie☹️ Spoczywaj w pokoju Amen :(
Ania
Choroba, nieszczęście 😰 taka rozpacz ledwie dorosła. ..Wieczny Odpoczynek Racz Jej Dać Panie !!!
Anna W.
Najszczersze wyrazy współczucia całej rodzinie składa Anna W. z Grajewa. To straszne, że natura odbiera tak młodą i wartościową osobę, która dopiero zaczęła cieszyć się życiem. Bardzo mi żal Pani Emilii, jej rodziców, siostry, męża i dziadków. Łączę się z Państwem w bólu.
znajoma
Najszczersze wyrazy współczucia dla męża i reszty rodziny. Niech spoczywa w pokoju.
Kamila
Wyrazy współczucia dla męża.Boże daj mu siłę, tak młodzi powinni cieszyć się życiem.Wyrazy współczucia.Polecam w modlitwie...
Maria
Młoda,piękna,dobra,zawsze pogodna,roześmiana i zakochana.Za wcześnie...Niedawno radość ze ślubu a dzisiaj rozpacz.Spoczywaj w pokoju.Dużo siły dla rodziny i męża.
MM
Odeszłaś tak wcześnie w zaraniu dni Twoich rozkwicie
Alicja
Najszczersze kondolencje dla męża , rodziców i bliskich. Mam córkę w Twym wieku Emilko .Spoczywaj w pokoju. Boże , czy ty tam masz zapisane na górze.Nie mozna tego ogarnąć słowami Daj im siłe Panie Boże by przez to przeszli.
B.Sz.
Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
Beata
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Emilki.Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
Znajoma
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami
Imienniczka
Do mnie to nadal nie dociera.. Boję się nawet iść na pogrzeb. Znajoma nie bardzo bliska, ale to prawda pogodna i miła. Wzięła ślub z Adamem w tym samym roku co ja z mężem. Bardzo współczuję dla rodziny, rodziców, siostry i męża. Rok temu bawiliśmy się wspólnie na weselu u znajomych, nawet nie przyszłoby do głowy w najgorszych snach, że coś takiego się wydarzy. Nikt z nas nie wie kiedy przyjdzie po nas śmierć.
ala
Jeszcze niedawno widziałam ją,znam ją z widzenia co sie stało? to jest straszne tak młodo odeszła:(
Znajoma
Wyrazy współczucia Dla całej rodziny😥spoczywaj w pokoju
Karolina
Świeć Panie nad Jej Dusza. Wyrazy współczucia dla całej rodziny
Ja
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny
Sylwia
Hej znalam Emilke, czy ktoś może mi wyjaśnić co się stało?
Grajewo
znam z widzenia tę dziewczynę :( to straszne, taka pogodna, dobra ... nic Wam jej nie zastąpi, tylko czas trochę zasklepi ranę - współczuję wspieram rodzinę!
Znajomi
Wyrazy współczucia dla całej rodziny 😢😢

Nie ma takich slow zeby wyrazic co czuje ,,, Niech Was Bog wspomaga .Wieczny odpoczynek racz dac Panie. Henryka Sobierajska i Dariusz Sobierajski z rodzina
Grajewianin
Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny. Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
znajoma
Najszczersze wyrazy współczucia dla męża i reszty rodziny. Niech spoczywa w pokoju.
MM.
Wyrazy współczucia... nie znałam Cię osobiście, ale nawet dla mnie to bardzo smutne, że tak młodo odeszłaś. Boże trzymaj w opiece męża i całą rodzinę w tak ciężkim dla Nich czasie.
M.
Adaś trzymaj się,naprawdę to musi być wielka tragedia!! Najszczersze wyrazy współczucia, nie powinno tak być. Monia i rodzice, najszczersze wyrazy współczucia...
Grajewianka
Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny. Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą 😢 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
Sylwia
Hej znalam Emilke, czy ktoś może mi wyjaśnić co się stało?
Justyna G
Emilko, nadal nie mogę uwierzyć że Ciebie z nami już nie ma. ;( Wyrazy współczucia dla rodziny oraz męża.
Renia
Wyrazy współczucia dla rodziny. Emilko kochana na zawsze w naszym sercu pozostaniesz. Wielki ból pozostał i pustka....
A
Wyrazy współczucia dla męża i rodziny. Ogromna tragedia.... :(
znajoma
Kochana Emilciu tak wcześnie odeszłaś! Zostaniesz w pamięci i sercach na zawsze,spoczywaj w pokoju! Brak słów , by wyrazić ubolewanie.Najszczersze kondolencje Mężowi , Rodzicom,Siostrze.Niech Pan Bóg otoczy Was opieką w tym niewyobrażalnie smutnym czasie.
Grajewiak
O mój Boże. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie .